Duna House Mosonmagyaróvár hirdetései (273 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 273 db
Eladó Kónyi családi ház hirdetés (61716727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 3
**** Felújított, otthonos családi fészek kónyban ***** Kóny csendes, nyugodt részén eladó egy szép, otthonos hangulatú, felújí...
67 480 000 HUF
613 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (37965343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mosonmagyaróvár csendes, belvárosi utcájában kínáljuk Önöknek ezt a 130 m2 bruttó alapterületű téglaépítésű, kertkapcsolatos la...
169 900 EUR
472 744 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (27747943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó frissen felújított tégla lakás Győr szívében39m²-es, 1+1 félszobás téglalakás, ami teljesen frissen felújított, azonnal k...
55 900 000 HUF
1 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi iroda családiházban hirdetés (77547383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség Szombathely belvárosában, 67 nm-es ingatlan ELADÓ! ! Megvételre kínálunk 1990 óta működő magánklinika épület...
35 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (29592454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mosonmagyaróvár legexkluzívabb penthouse lakása a Beach Garden Lakóparkban! 2024-Ben épült, vadonatúj, modern luxusotthon várja...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (63584766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 3
Győr zártkerti övezetében eladásra kínálunk egy 80 m²-es téglaépítésű családi házat, amely egy 2700 m²-es gondozott telken hely...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sokorópátkai lakóövezeti telek hirdetés (25147967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3904 m2
Szobaszám: n/a
Sokorópátkán kínálunk megvételre egy 3904 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező telket, mindössze 20 km-re Győrtől, a Bakony k...
13 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri külterületi telek hirdetés (32264923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100100 m2
Szobaszám: n/a
Győr közvetlen közelében az m1 autópálya mentén 10 hektáros földrészlet eladó! Tulajdoni lap szerint megtalálható rajta: - ki...
163 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (35337996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr szívében, a Nemzeti Színházhoz közel kínálunk eladásra egy tágas, napfényes, 3 szobás panel lakást, mely ideális befekteté...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönyűi családi ház hirdetés (53315286)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 5
Eladó energiatakarékos, kétgenerációs családi ház Gönyűn, Győr közvetlen vonzáskörzetében! Győrtől mindössze 15 km-re, Gönyű ke...
109 200 000 HUF
606 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (43626474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 6
Győrben eladó egy 107nm-es, téglaépítésű ikerház, 740nm-es telekkel. Az ingatlant 2018-ban építették, tágas- világos terek, k...
134 900 000 HUF
1 260 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönyűi lakóövezeti telek hirdetés (95441334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6882 m2
Szobaszám: n/a
Figyelem, befektetők és fejlesztők! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, lakóövezeti telek Gönyű belterületén, a főút ...
24 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsópáhoki lakóövezeti telek hirdetés (62716573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2022 m2
Szobaszám: n/a
Alsópáhokon, Keszthelytől 7 km-re, Hévíztől 4 km-re, 2022 m2 - es, kedvező fekvésű, belterületi, panorámás építési telek eladó,...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásványrárói családi ház hirdetés (44377353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 3164 m2
Szobaszám: 4
Ásványrárón, csendes, természetközeli környezetben eladó egy 138 m²-es, téglaépítésű, tehermentes családi ház, amely kiváló leh...
80 000 000 HUF
579 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycenki családi ház hirdetés (12847559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagycenken – akár kétgenerációs otthon is kialakítható! Ez a 1165 nm-es telken található, 163 nm-es lakóter...
159 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycenki családi ház hirdetés (33578341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 650 m2