Duna House Mosonmagyaróvár hirdetései (273 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 273 db
Eladó Győrladaméri lakóövezeti telek hirdetés (65337338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek győrladaméren a szigetköz szívében! 616 Négyzetméteres, közmű nélküli telek eladó Győrladamér természetközeli, nyug...
19 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonhelyi lakóövezeti telek hirdetés (43874413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Bodonhelyen, csendes és barátságos utcában egy 680 m²-es belterületi telek, mely ideális választás lehet mindazoknak, aki...
5 800 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vámosszabadi lakóövezeti telek hirdetés (43787393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2231 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag irodánk kínálatában kivételes befektetési lehetőség VÁMOSSZABADIN! Eladásra kínálunk Vámosszabadin, Győr közvetlen kö...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszentjánosi családi ház hirdetés (66373293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Nagyszentjánoson eladó családi ház, nagy telekkelNagyszentjános csendes, nyugodt utcájában eladó egy 120 m²-es, felújítandó csa...
62 500 000 HUF
520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (56188636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház Dunaszegen, a Duna közvetlen közelében! Kivételes lehetőség azoknak, akik csendes, természetközeli környe...
47 890 000 HUF
684 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriakálnoki lakóövezeti telek hirdetés (57426947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: n/a
Eladó csendes, jó fekvésű zártkerti telek belterületbe vonás könnyen intézhető! Eladásra kínálunk egy 808 m²-es (kb. 40X20 m), ...
33 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti lakóövezeti telek hirdetés (63874724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2520 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyeles építési telek Győrújbaráton 2520 m² saját használatú zárt úttalGyőrújbarát csendes, falusias részén kínáljuk eladá...
39 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyúli lakóövezeti telek hirdetés (43991367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1466 m2
Szobaszám: n/a
Nyúl csendes, zöldövezeti részén eladó egy 1466 m²-es zártkerti besorolású telek, amely kivételes lehetőséget kínál mindazok sz...
31 460 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújfalui lakóövezeti telek hirdetés (77343515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Győrújfalun! Eladásra kínálunk egy 1098 m²-es telket Győrújfalu szívében, csendes, rendezett környezetben. ...
64 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi lakóövezeti telek hirdetés (47368712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1134 m²-es, összközműves belterületi telek Dunaszegen, egy csendes, új beépítésű környéken. a telek kiváló lehetőség ...
27 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (15659572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 3
Győr-Újváros szívében eladó egy takaros kis családi ház! Az ingatlan egy 231 nm-es telken helyezkedik el, maga a ház 72 nm alap...
61 300 000 HUF
851 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai iroda irodaházban hirdetés (98479537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó iroda Csorna belvárosában, utcafronti BEJÁRATTAL! Eladásra kínálok Csorna belvárosában egy új építésű 63, 4 nm alapterü...
66 535 433 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (81442356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 2
Eladó kádár kocka apcon! KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladásra kínálok Apc településen 1970 környékén téglából épült csalá...
17 990 000 HUF
179 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári lakóövezeti telek hirdetés (65434336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Mosonmagyaróvár kedvelt UTCÁJÁBAN! Eladásra kínálom Mosonmagyaróvár mosoni városrészén egy csendes utcába...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Beledi családi ház hirdetés (32448573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 1922-ben épült igazi kuriózum beleden! Elegancia, kényelem, kifinomultság 145NM-EN! Eladásra kínálok 1126nm-es telken e...
89 900 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Barbacsi családi ház hirdetés (97543728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház BARBACSON! Eladásra kínálok Barbacs településen egy 86nm nettó hasznos alapterületű, tégla építésű családi ...
32 000 000 HUF
372 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tési családi ház hirdetés (43381357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2355 m2
Szobaszám: 1
Béke és nyugalom a bakony szívében, tésen! Eladó lakóövezeti telek, kis házikóval Tés csendes utcájában- kizárólag irodánk kíná...
18 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (43494289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: n/a
Nagyszerű építési telek mosonszentmiklóson! Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! 1676 Négyzetméteres építési telek I. Telekrészét k...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (55524499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: n/a
Nagyszerű építési telek mosonszentmiklóson! Kizárólag irodánk kínálatában! 1676 Négyzetméteres építési telket kínálok eladásr...
13 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászi családi ház hirdetés (76492649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 4
Eladó 75%-os készültségi szinten egy 120nm-es, belső kétszintes családi ház Halászi csendes utcájában! Kizárólag irodánk KÍNÁLA...
76 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal