Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (53632944)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy napfényes, tágas, és kivételesen jó elosztású ingatlant Hajdúszoboszló kedvelt részén, a Fürdő közelében....
139 000 000 HUF
803 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92328452)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen - Józsán eladó egy tágas, napfényes, felújítandó téglaépítésű sorházi ingatlan, saját kertkapcsolattal. Ez a kedves o...
85 000 000 HUF
607 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44249736)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy 69 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt családi házat 429 nm-es telken! Az ing...
79 990 000 HUF
1 159 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (66498183)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 10036 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Vámospércsi út környékén Egy több mint 1 hektáros területen elhelyezkedő családi házat kínálunk megvételre. A minden ...
850 000 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (74969439)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Hajdúszoboszlón, a Fürdő Közelében! Eladó egy szép állapotban lévő, többfunkciós, 702 nm-es telken fekvő 24...
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (67934472)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben, a Vámospércsi úton eladásra kínálunk egy 3 szintes ikerház felét. Az ingatlan főbb jellemzői: - 486 nm telken h...
201 000 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (31555977)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2870 m2
Szobaszám: 4
Debrecen Szepes csendes, nyugodt, biztonságos környéken eladóvá vált beton alapon vegyes falazatú 100 nm 3 szobás+ nappalis csa...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (49832727)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 384 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Munkás szálló kialakítására is alkalmas 385 nm alapterületű ingatlan eladó. Hasznosíthatod még kereskedelmi célokra, raktárnak ...
177 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83633413)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (17852575)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 332 m2
Telekterület: 3762 m2
Szobaszám: 7
Debrecenben, a Méhészkertben kínálok eladásra egy 2003-as építésű, bruttó 362 nm-es, 2 generációs iker jellegű, duplakomfortos ...
209 000 000 HUF
629 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (83623378)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 5
Letisztult, modern luxus! Napfényes, újépítésű 170nm-es ikerház eladó Debrecen kertvárosi részén, a népszerű Liget lakóparkba...
249 000 000 HUF
1 464 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (92554996)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Vásároljon okos otthont! Eladó egy 2025-ben épült, intelligens, okos otthon Debrecen varázslatos környezetében, a Diószegi út ...
185 000 000 HUF
651 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (74638597)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
Belváros szívében újépítésű, kétszintes családi ház eladó! Az ingatlan dupla garázzsal rendelkezik, minőségi anyagokból készü...
199 999 999 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (75971867)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 4
Debreceni Nagy-állomáshoz közel a Vargakertben eladó 81 nm-es belső felújított ikerház fele, 25 nm-es garázzsal, 50 nm-es pincé...
65 000 000 HUF
802 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59796885)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, fiatal építésű családi házat, 1007 m²-en, parkosított kerttel, amely örökzöld oázisként szolgál...
250 000 000 HUF
1 213 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34339779)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 967 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 16
Debrecenben a városközponttól kb. 5 Km-re ÉK-i irányban nagy forgalmú út mellett eladó egy 936 nm-es többfunkciós ingatlan. Az...
539 000 000 HUF
557 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53435499)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt részén, a Postakertben nappali + 4 szobás családi ház ELADÓ! Íz ingatlan kiváló választás azok számára, akik ...
220 000 000 HUF
836 501 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35964337)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 7
Debrecenben kiemelt körzetében, a kertvárosban eladó 2 db önálló bejáratú családi ház pihenő kerttel. Ajánlom kétgenerációs cs...
220 000 000 HUF
1 047 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64553659)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted