Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94392636)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biztos befektetés! Az ingatlan jelenleg hosszú távra ki van adva! Debrecen belvárosában a Piac utcán, több célú hasznosításra...
124 000 000 HUF
1 215 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (52275723)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 3
Történelem eladó Debrecen belvárosában Egyedülálló befektetési lehetőség! Lépjen be Debrecen múltjába, és legyen részese ann...
155 000 000 HUF
1 260 162 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (43836547)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 415 m2
Telekterület: 968 m2
Szobaszám: 7
Hajdúszoboszló központjában, annak csendes utcájában, exkluzív családi ház eladó! Prémium minőség, számtalan extra, igényes b...
175 000 000 HUF
421 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79924725)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (92445934)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben főút mellet, teljesen felújított 240 nm-es, nappali + 5 szobás családi ház eladó! Nagyszerű lehetőség nagy családo...
139 000 000 HUF
579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (23523245)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Tégláskertben, kínálok eladásra egy bruttó 150 nm-es, 88 nm lakóterű, belső kétszintes + szuterénnel rendelkező ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92233543)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában a Hatvan utcán kínálunk eladásra egy 2018-ban épült elegáns, liftes, 4 szintes társasházban található har...
114 500 000 HUF
1 258 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87464195)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37392139)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (38348447)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, trendi családi otthon sámsonkerten első tulajdonosát VÁRJA! Sámsonkert dinamikusan fejlődő részén, Debrecen belvá...
79 900 000 HUF
815 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (89331477)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Debrecenben, a Liget i. Lakóparkban! Eladásra kínálunk Debrecenben, a Liget i. Lakóparkban egy kétszintes...
199 000 000 HUF
1 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (65346567)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 6
Debrecen nyugati részén, a Fészek lakóparkban csendes, kis lakóközösségű zsákutcában eladó egy ikerház fele. Főbb jellemzők::...
150 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (81844393)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen csendes, ősfás utcájában, a természet közelségét kínáló Nagyerdőalján, 2. emeleti, 96 nm-es, Nappali+5 szobás, erkélye...
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (47843384)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1980-ban épült, tégla szerkezetű családi ház Kunmadarason. Az ingatlan belső terének eloszlása igen kedvező: kétszin...
21 500 000 HUF
190 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (55354525)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (54933545)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (33155599)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy 2006-ban épült sorházi lakás Hajdúsámsonban kerttel, családbarát környezetben! - Valóban egy lakás ÁRÁÉRT. C...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (94267733)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen Falóger kert frekventált részén 80 nm-es otthonos család ikerház. A telek mérete 677 m2, ahol 16 m2 garázs és ...
87 900 000 HUF
1 098 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői sorház hirdetés (93835242)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Üllőn a Sportliget lakóparkban! ! Eladó egy modern, energiatakarékos kertkapcsolatos sorházi lakás csal...
124 800 000 HUF
860 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai lakóövezeti telek hirdetés (38974496)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4528 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Befektetőknek – Kiváló Fejlesztési Lehetőség Gombán! Befektetők figyelem! Eladásra kínálunk Gombán egy 4528 m²-es, LF1-...
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal