Duna House Villa Gyömrő hirdetései (3110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 110 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63355237)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Csapókert kedvelt részén kínálok eladásra egy 212 nm-es, amerikai konyha nappalis + 4 szobás belső háromszintes családi házat, ...
104 900 000 HUF
494 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (76435786)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 230000 m2
Szobaszám: n/a
23, 5 Hektár terület 76 fokos termál vízzel a földben, 50 szobás hotel kész tervekkel. Fél órára a debreceni reptértől. Eladó...
495 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói fejlesztési lakóterület hirdetés (77224294)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23775 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúszoboszlón 2, 37 hektáros építési terület eladó! Ingatlan jellemzői: -Vt6- övezet - településközponti vegyes besorolás -b...
850 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95893432)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni iroda irodaházban hirdetés (48333634)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Modern üzlethelyiség / iroda eladó Debrecen belvárosában! Debrecen belvárosának frekventált részén eladó egy 113 m²-es, teher...
115 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (84574667)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 8
Igazi ritkaság a Nagyerdő alján! Nem mindennapi lehetőség:: akár összeköltözőknek, akár kétgenerációnak, akár ha csak azon go...
315 000 000 HUF
1 016 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (29319424)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen belvárosában, a Fórum közelében 2 házrész, amely igény szerint egybe is nyitható, így összesen közel 100 m2 lakó...
75 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37347593)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Thermo-Block energiatakarékos építési rendszerben épülő ikerház eladó! A Thermo-Block falazati rendszer kiváló hőszigetelő kép...
150 000 000 HUF
1 013 513 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32719367)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt kerületében a Csapó kert csendes utcájában, eladó új építésű 146 nm alapterületű családi ház. a telek mérete 6...
155 000 000 HUF
1 061 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47474837)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi, otthonos lakás garázzsal Debrecen, Mester utca Debrecen belvárosközeli részén, a Mester utcában eladó egy 48 m²-es, ...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (94975237)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 276 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben a Júliatelep kedvelt utcájában kínálok eladásra egy bruttó 116 nm-es, nappali + 2 szobás ikerházat, 276 nm-es gyöny...
89 800 000 HUF
774 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99478467)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, napfényes családi ház Debrecen, Alsójózsai részén, pár lépésnyire a bevásárlóközponttól. A ház tágas nappaliv...
116 900 000 HUF
649 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (29574744)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 2784 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Nyíradonyban! Eladásra kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Nyíradonyban egy kb. 82 M² alapterüle...
24 000 000 HUF
195 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (28844184)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 5
Debrecenben Ritkaság! Impozáns Családi Ház Kastélypark Hangulattal! Eladó egy bruttó 264 m²-es klasszikus eleganciát tükröző ...
249 000 000 HUF
943 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tanya hirdetés (83555494)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy különleges zártkerti besorolású tanyát Hajdúszoboszlón. A 681 nm-es telken egy főépület mely vegyes fal...
31 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79764645)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új élet vagy prémium befektetés Debrecen szívében ahol a polgári elegancia és a modern luxus TALÁLKOZIK! ELADÓ egy minden igé...
81 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34621864)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúszoboszló központjához közel modern, azonnal költözhető állapotban Képzeld el, hogy egy forró nyári napon lesé...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (29925389)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 8
Hajdúszoboszlón, Strandhoz közel, 300 nm-es, 3 szintes, 8 szobás, fürdőszobákkal rendelkező, folyamatos bevételt biztosító apar...
129 000 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (98252436)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Tápiószecső központjának közelében. Eladó egy 3 szoba + nappalis családi ház Tápiószecsőn, rendezett aszfal...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai lakóövezeti telek hirdetés (32347571)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Gombán kész tervekkel, közművekkelEladó egy 769 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező építési telek Gomba egyik ...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal