Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (870 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 870 db
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (69716997)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3834 m2
Szobaszám: 2
Csendes, természet közeli ingatlan! Csabdi egyik mellékutcájában kínálunk eladásra, egy 160 nm-es, jelenleg 2 szintes, de a tet...
85 000 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gánti családi ház hirdetés (94797752)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 3
Egy különleges hangulatú Sváb parasztház, nyugodt környezetbenGánt feletti településrészen eladó, két külön lakrésszel és bejár...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gánti kastély hirdetés (72299747)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Pihenés, feltöltődés, alkotás, meditáció. . . . Esetleg életvitelszerű lakhatás! Válassza ki Ön, hogy mire is használná ezt a r...
120 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szárligeti családi ház hirdetés (29825436)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szárliget frekventált részén egy családi ház. Az ingatlan az 1988-as években épült. Lakótér 74 nm, ahol 2 szoba egy tágas...
69 000 000 HUF
932 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gánti családi ház hirdetés (44837689)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1780 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos cserépkályhás otthon a Vértes Tájvédelmi Körzet területén. a Vértes - hegység déli szélén egyik bájos zugában rejtőz...
139 000 000 HUF
817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (74776699)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós kedvelt lakótelepén kínálunk megvételre, egy téglaépítésű társasház 3. emeleti lakását. Az igényesen kialakí...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (71258933)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint egyik legkeresettebb részén, Tükörhegy modern, igényes lakóparkjában kínálom megvételre ezt a kivételes adottságokk...
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti sorház hirdetés (42786483)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Törökbálint Tükörhegy egyik legkedveltebb, természetközeli, csendes zsákutcájában, eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, panorá...
198 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (49561764)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1650 m2
Szobaszám: 8
Kivételes lehetőség budafokon két ház, nagy telek, számtalan LEHETŐSÉG! Eladó Budapest XXII. kerületének egyik legkedveltebb, c...
179 999 999 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (84718973)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan valóban egyedi ajánlat, ahol minden igényt kielégítő, modern otthon várja új lakóit. Ne hagyja ki ezt a lehetősé...
119 900 000 HUF
754 088 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (47625927)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: 5
Budapest közelségében, mesebeli családi birtok eladó Csabdi külterületén, erdő szélén! Fejér megyében, a Gerecse lábánál, Bicsk...
250 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (99353377)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 3299 m2
Szobaszám: 5
Luxus és modernitás Etyek szívében új építésű álomotthon ELADÓEladásra kínálunk Etyek egyik legkedveltebb részén, a Boti úton e...
249 000 000 HUF
858 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15534392)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében 2021-ben épült, kétszintes, bruttó 158nm-es családi ház 827nm-es telken. Két ...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (93835766)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 m2 lakás 24 m2 tetőterasszal eladó Érd Dombosváros részén! Érd Dombosváros csendes mellékutcájában egy 3 lakásos házban elad...
69 900 000 HUF
706 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (34543955)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
Rusztikus Bájú Paraszt Ház Sukoró KözpontjábanCsodálatos lehetőség várja Önt Sukoró szívében, egy igazi műemlék jellegű paraszt...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (79478237)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Eladó befejezetlen családi ház Sóskút csendes, nyugodt utcájában! Sóskút belterületén, újépítésű ingatlanok között található ez...
74 500 000 HUF
483 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (46252434)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1703 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű helyen, Sóskúton eladó ingatlan! 1/1 Tulajdonostól, tehermentes, kellemes hangulatú, jól karbantartott ingatlan eladó....
72 000 000 HUF
1 014 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (37737172)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 712 m2