Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (870 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 870 db
Eladó Kajászói családi ház hirdetés (72143763)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mintegy 20 percnyire, hangulatos kis községben, Kajászón eladó egy 2025- ben teljeskörűen újjáépített családi ottho...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (35552347)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csabdi belterületén, csendes, nyugodt részen! Csabdi egyik békés utcájában kínálunk megvételre eg...
61 000 000 HUF
910 447 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (38774437)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kápolnásnyéken 210 m2-es kitűnő állapotú családi ház, 1135 m2-es telken. Velencei tótól 800 méterre, M7-es autópályától 3...
193 500 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (42643498)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, rusztikus belső építészettel rendelkező ingatlant, amely 179 000 000 huf értékű. Ez az ingatlan...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (63347725)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos lakás eladó Törökbálint központi, mégis csendes RÉSZÉN Törökbálint egyik kedvelt, mégis nyugodt utcájában kíná...
165 400 000 HUF
1 590 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Érdi egyéb ipari ingatlan hirdetés (95771348)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Érden az Elvira utcában sokoldalú hasznosítási lehetőséggel egy 50nm-es ingatlan, 300nm-es telken! Ideális üzletnek, be...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (43367392)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás Szigethalmon. . Ez a nettó 85 m²-es ingatlan tökéletes választás lehet ...
64 000 000 HUF
780 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (32274579)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Halásztelek egyik csendes, rendezett utcájában egy 2023-ben épült, minden modern igényt kielégítő, 90 négyzetméter...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (74637932)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szigetszentmiklóson az Ádám Jenő sétányhoz közel egy 2017-ben épült, egyszintes, bruttó 70nm-es nappali+két szobás ikerhá...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (74745323)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított te...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41334324)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69991347)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkal A XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló ...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44735221)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ráckevén 300 méterre Duna parttól egy 50 m2-es tégla építésű nyaraló, 450 m2-es összközműves telken. A Kagylós és a Vad...
33 900 000 HUF
678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (79223835)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombattán, az Erkel Ferenc körúton eladó, 4 emeletes panelprogramos ház 4. emeletén, egy 54nm-es, délnyugati tájolású, vi...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55744732)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 8
Két generációnak, vállalkozásnak vagy befektetésnek is kiváló választás! Érd kedvelt Tusculanum városrészén, aszfaltos utcában ...
109 000 000 HUF
602 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46715755)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 ...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (73376877)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, világos, 3 szobás lakás Érd központjában tárolóval és beállóval Eladó Érd központjában egy 2021-ben épült, újszerű ál...
78 490 000 HUF
1 401 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (44931274)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Gárdony-Dinnyés településen, új építésű, családi házas övezetben eladásra kínálunk egy 1265 nm2-es telken fekvő, 275 nm-es (ebb...
229 900 000 HUF
836 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabajdi családi ház hirdetés (43857817)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3455 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Tabajdon! Tabajd központjában kínálok eladásra egy azonnal költözhető 87 nm, téglából épült család...
79 000 000 HUF
908 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal