Duna House Érd, Diósdi út hirdetései (880 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 880 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41334324)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69991347)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkal A XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló ...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44735221)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ráckevén 300 méterre Duna parttól egy 50 m2-es tégla építésű nyaraló, 450 m2-es összközműves telken. A Kagylós és a Vad...
33 900 000 HUF
678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (79223835)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombattán, az Erkel Ferenc körúton eladó, 4 emeletes panelprogramos ház 4. emeletén, egy 54nm-es, délnyugati tájolású, vi...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55744732)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 8
Két generációnak, vállalkozásnak vagy befektetésnek is kiváló választás! Érd kedvelt Tusculanum városrészén, aszfaltos utcában ...
109 000 000 HUF
602 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46715755)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 ...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (73376877)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, világos, 3 szobás lakás Érd központjában tárolóval és beállóval Eladó Érd központjában egy 2021-ben épült, újszerű ál...
73 490 000 HUF
1 312 321 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (44931274)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Gárdony-Dinnyés településen, új építésű, családi házas övezetben eladásra kínálunk egy 1265 nm2-es telken fekvő, 275 nm-es (ebb...
229 900 000 HUF
836 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabajdi családi ház hirdetés (43857817)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3455 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Tabajdon! Tabajd központjában kínálok eladásra egy azonnal költözhető 87 nm, téglából épült család...
79 000 000 HUF
908 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92445277)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű környezetben eladó családi ház a fák ölelésében! Keresett részen Érd Parkváros fa neves utcák egyikében található. Érd...
118 900 000 HUF
743 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (47157751)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 342 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 6
Pátyon Eladó egy befejezetlen családi ház a központhoz közel, kiváló megközelíthetőséggel. a ház három szinten 360 nm-es, a tel...
139 500 000 HUF
407 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (37974474)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3
Páty- felújított ház, teraszokkal, jakuzzival, halastóval, gyümölcsössel, tárolókkal1176 nm-es zártkerti telken, földszint + te...
73 900 000 HUF
1 231 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (27343739)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint egyik legkeresettebb részén, Tükörhegy modern, igényes lakóparkjában kínálom megvételre ezt a kivételes adottságokk...
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73246455)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részénA XI. kerület kiváló infrastruktúrájú...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (42547818)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. emeleti felújított lakás, kiváló infrastruktúra! Budaörsön, az Auchan háta mögött kínáljuk eladásra ezt a 51 nm-es, 1 + 2 fé...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (55848437)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (79798294)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Velencén eladásra kínálunk egy gyönyörű, rusztikus belső építészettel rendelkező ingatlant, mely nem csak a belső tereivel, de ...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33384134)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (73134797)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1243 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gárdony-Dinnyésen 95 m2-es, (3 szoba + 2 fél szoba) felújított családi ház, 1243 m2-es telken. Felújítás 2021-ben történt...
93 000 000 HUF
978 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal