Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (75669366)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló adottságokkal rendelkező PANORÁMÁS családi ház eladó Budakeszi egyik csendes utcájában 1068 m2-es telekkel. 7 Szobával, ...
169 000 000 HUF
422 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (34841593)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó 2019-ben épült, Nappali+4 hálós, minden igényt kielégítő önálló modern családi ház Madárhegyen. A 227 négyzetméteres in...
349 900 000 HUF
1 812 953 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36898274)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 7
2 Külön élettér, 7 szoba, nagy terasz, intim kert, garázs. Akár társasházzá is alakítható. A telken egy nagy ház van, mely 2 ...
585 000 000 HUF
2 150 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (97357478)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 7
A ház 3 szintes, 7 szobás, erkélyes, teraszos, tripla komfortos, garázsos. Lakóövezetben található, állandó lakó és nyaraló sz...
224 900 000 HUF
1 055 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36267389)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 781 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Törökvész -Rózsadomb határán 585 nm 3 lakásos Luxus ház. Szintenként 195nm. Jelenleg még egyben is eladó, de kialakít...
2 085 900 000 HUF
2 670 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93992699)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
A XII. kerület Orbánhegyen, 3 lakásos, kertes, liftes társasházban belső kétszintes (nettó 152 + 101 m2), panorámás, déli fekvé...
499 000 000 HUF
1 949 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (33484963)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: n/a
Eladó  családi ház Tihany Ősközség felső részén. Az épület erősen felújítandó, 99 nm lakótérrel rendelkezik, 28 nm melléképület...
112 000 000 HUF
861 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44752392)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy kétszintes, felújított családi Villát Költözhető 3 hónapon belül! Ha szereti a pazar kilátást, a csende...
190 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32424243)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymáron Br. 245Nm 5 szobás családiház 720nm örök panorámás telekkel. Kiváló tervezésű prémium minőségű önálló ház. Ha...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (49649613)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Tata Kertvárosban 196nm 5szobás luxus családiház 350nm telekkel. D-Ny. Tájolású 3 szintes épület, 2 lakószint és egy te...
179 900 000 HUF
917 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43144753)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 158nm nappali+3szobás ikerház földszinti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, kertkapcsolatos Lakása! Pesthidegk...
199 000 000 HUF
1 259 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (47833967)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 153nm nappali+3szobás ikerház emeleti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, nagy teraszos lakása, saját kertrésszel...
214 900 000 HUF
1 404 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77337873)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes, 95m² alapterületű luxuslakás Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Erdőalja úton. AMI...
249 900 000 HUF
2 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (47432881)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2138 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen  2138nm nyeles telek építési engedéllyel  2db ikerház építésére alkalmas. A telek enyhén lejtős panorámás és...
255 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (37727549)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6793 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen  6793nm telek építési engedéllyel  5db ikerház építésére alkalmas. Több telket egyben értékesítünk. (Külön h...
750 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (94375934)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5526 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Mártonhegyen egy 5526nm-es építési telket, mely 15%ban beépíthető. Terepszint alatt 35% azaz 1843nm Minimu...
1 122 883 200 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (61341496)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma