Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (64337333)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
II/a kerületben Hársakalján 220nm 2+3szobás családiház 916nm telekkel eladó. Közvetlenül a természetvédelmi terület /natura2000...
349 000 000 HUF
1 586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (44784743)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Az ingatlan 2022-ben épült, kitűnő állapotban van, ide csak bekell költöznie! A praktikus kialakítás csodás panorámával páros...
183 500 000 HUF
917 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi lakóövezeti telek hirdetés (87332913)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: n/a
Néhány perc sétatávolságra hév megálló, óvoda, iskola és bevásárlási lehetőség! Ajánlom figyelmébe, ha kertvárosi környezetbe...
44 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53777349)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 10
Exkluzív családi ház eladó. Nem sok ilyen van a piacon! Lehetőségekkel teli ingatlan…! 420 m2 lakótér, 1400 m2 telek, 10 szoba...
420 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (36733756)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Budaörs közkedvelt területén, a Törökugrató alatt, csendes utcában eladó egy egyedi tervezésű, nettó 133nm-es Nappali+3 hálós i...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi tanya hirdetés (35983979)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Pestmegye határán, Hatvan mellett, Csányon eladó, csendes zsákutcában egy gazdasági tanya, gazdálkodásra alkalmas fóliasátrakka...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34715753)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
2 Lakásos sorházi lakás 188 m2 lakórész, 279 m2 saját telek 1 terasz, 1 erkély, garázs, autóbeálló A ház a Duna parthoz közel,...
254 900 000 HUF
1 355 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48299443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 6
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73546415)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 6
254 900 000 HUF
1 355 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44396644)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (97534494)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Fóton 4000 nm-es telek eladó. Az ingatlan a Sátorfák mellett, az M3-as autópályától és Mogyoród - Kukukkhegytől nem messze talá...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (33295477)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatonfüreden 122nettó nm-s Nappali+4 szobás ikerházi lakás 8. 26 Nm erkéllyel,   29. 48Nm terasszal. 707Nm telekkel, ...
211 000 000 HUF
1 729 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (93766639)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Új építésű 90. 3 Nm 3szobás 1 emeleti lakás 9 lakásos társasházban Pilisvörösváron! VARHATO befejezes 2025  A lakások ...
130 862 000 HUF
1 454 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (19555387)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 7
Eladó II/a kerületben Máriaremetén egy exkluzív 370 nm-es, 7szobás családi ház 516 nm-es telekkel, kerti medencével. Az ingat...
319 000 000 HUF
862 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (67137221)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó a II/a kerületben 180 nm nappali +4 szobás Skandináv stílusú ikerház + 600nm saját ősfás telekrész, . a lakás az ikerh...
299 000 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (22495249)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1276 m2
Szobaszám: n/a
1276 m2-es Lf besorolású építési telek. Jelenleg összesen 4 telek eladó, mind egy családon belül tulajdon. Akár külön-külön i...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22565448)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Most, Ajándék 1 db teremgarázs hellyel!  Megvételre kínálok egy igazán ritka adottságú, belső kétszintes duplex lakást Óbuda s...
285 750 000 HUF
2 026 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49483734)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Most ajándék 1 db teremgarázs hellyel!  Megvételre kínálok egy igazán ritka adottságú, belső kétszintes duplex lakást Óbuda sz...
269 000 000 HUF
2 022 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (44995431)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Vác kedvelt külterületi részén, Václigeten egy 1398 nm-es zártkert, egy szerkezetkész, szigetelt, alápincézett faházzal. ...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79934312)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó II. Ker. Rózsadombon Újépítésű 236 nm 4szobás földszinti lakás 915nm saját kertrésszel:  6 lakásos környezettudatos prém...
700 000 000 HUF
2 966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal