Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (84736853)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonföldváron magasparton új építésű lakások leköthetők bevezető ÁRON! Eladásra kínálunk egy új építésű 4 lakásos társashá...
125 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (48323963)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (93895954)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (45572439)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (85253844)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 7
Csobánka egy gyöngyszem! Amint beér a településre elragadja az a sajátos hangulat ami sehol máshol nem tapasztalható!  Csobánk...
350 000 000 HUF
1 356 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
441 000 000 HUF
1 764 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94438337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegy tetején csendes utcában eladó egy 237 nm-es nappali + 3 hálós duplagarázsos mediterrán ház 814 nm-es kerttel, Az in...
294 900 000 HUF
1 244 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34933398)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, közvetlen utca szintről bejáratos, akadálymentesített o...
329 000 000 HUF
1 495 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29787749)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, földszinti okos otthon, elvehetetlen panorámával eladó!...
379 000 000 HUF
1 579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44378445)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, belső KÉTSZINTES okos otthon, elvehetetlen panorámával ...
359 000 000 HUF
1 795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (42323459)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Utolsó családi ház a PROJEKTBEN! ! Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mi...
400 000 000 HUF
1 826 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96631475)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálok IIl. Ker. Aranyhegy-Ürömhegy határán minimál stílusú SZABADONÁLLÓ luxus családi HÁZat saját telekkel. A tele...
330 000 000 HUF
1 793 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi iroda irodaházban hirdetés (47964526)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Budán a Margit híd közelében 85nm IV. emeleti helyiség irodaházban. Az irodaháznak kirakata nincs, Kiváló közlekedéss...
328 221 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (99538377)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
370 m2 7 szoba borospince 4 fürdőszoba 1200 m2 telek fitnesz részleg A háromszintes ház elrendezése: Utcaszint: 2 állásos gará...
398 000 000 HUF
1 075 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (85153351)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kiadó 260 nm-es, luxus,  5+2 szobás, frissen felújított családiház, a Hillside residence villaparkban 850 nm-es intim telekkel....
3 875 499 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (74919662)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó 260 nm-es luxus, 5+2 szobás, frissen felújított családiház a Hillside residence villaparkban 850 nm intim telekkel. A l...
399 900 000 HUF
1 538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal