Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Telki családi ház hirdetés (86323443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 7
Eladó 420 nm 6 szobás luxus családiház 950nm telekkel. Az épület panorámás Frissen felújított, kétszintes, azonnal költözhető...
399 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99653356)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiadó II. kerületben, Tárogató úton, 85 nm-es, első emeleti, nappali + 2 szobás lakás 35 nm-es terasszal. (4) Az épület liftes...
729 380 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (94932234)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó II/a Széphalmon, 260 nm-es, 4 szobás, minimál ikerház, 900 nm-es telekkel. Csendes sík mellék utcában - panorámával a P...
385 000 000 HUF
1 475 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33732936)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Pasaréten 185nm 4+1 sz Luxus lakás. Az egykori Széchenyi kastély vadászházából került kialakításra. a lakás bensőséges ...
449 000 000 HUF
2 494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47746656)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 8
Természetvédelmi terület határán, gyönyörű zöld környezetben, minden igényt kielégítő, parkosított luxus villa eladó! Az ing...
3 300 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76249314)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű penthouse  90. 47 Nm Nappali+2szobás, lakás 31. 92Nm terasszal. ÁTADÁS 2024 IV. ...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37747655)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  xii. kerületben, Felső Svábhegyen, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, földszinti, 91. 08 Nm-es Nappali + 2 szobás,  gardróbos lakás, 36. 43 Nm-...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (73378383)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok III. , Csillaghegyen egy 1460 m2-es telket, amin 790 m2 építmény áll(akár bontandó), melynek utcafronton lévő ...
200 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (86357543)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, családi házas környezetben kínálok eladásra, egy 790 nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es nappali + 3 szobás, földsz...
250 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28666375)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 8
Tökéletes állapot! Minőségi kivitelezés, prémium anyaghasználat! Az építésnél mindenre gondoltak, mind a kényelem, mind az esz...
899 000 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (53978974)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
Eladó III. Ker. Rómaifürdőn bruttó 390nm-es ikerház egyik fele. (Nettó 290nm) A telek 519nm, nem árterületen fekszik! Az ing...
312 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73476779)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 779 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 14+ 6 fél
Eladó III. Ker. Rómaifürdőn bruttó 779nm-es ikerház mindkét oldala. (Nettó 578nm) A telek 1037nm, nem árterületen fekszik! ! ...
624 000 000 HUF
801 026 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (72655395)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó üzlethelység Bp. III. Ker. , Csillaghegy, a Dózsa György úti Általános Iskola közelében egy kb. 160 Nm-es, jelenleg 4 nag...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53739397)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű emeleti belső két szintes  penthouse  146. 34 Nm Nappali+3szobás 3 fürdőszobás, ga...
599 000 000 HUF
4 102 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97196456)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó 4+félszobás, 155 nm-es, duplakomfortos, felújított lakás Újlipótvárosban, liftes ház második emeletén. Az ingatlan külö...
179 900 000 HUF
1 160 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47924762)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 443 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Testvérhegyen, elvehetetlen örök panorámás, 2000nm-es intim telken elhelyezkedő, 443nm-es luxus kialakítású 7...
750 000 000 HUF
1 693 002 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal21 / 21 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal