Be My Home  hirdetései (429 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 429 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (15131745)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Óbuda szívében a My City Residence lakóparkban, egy második emeleti, délnyugati fekvésű, Nappali+2 hálós 78nm...
129 900 000 HUF
1 623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (76149287)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vác kedvelt külterületi részén, Václigeten egy 1398 nm-es zártkert, egy szerkezetkész, szigetelt, alápincézett faházzal. ...
30 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (74433675)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 125nm -es, nappali+4szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építési en...
162 403 750 HUF
1 299 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (35932753)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 110nm -es, nappali+3 szobás családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építés...
142 156 250 HUF
1 292 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (58344858)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 100nm -es, nappali+3 szobás családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építés...
134 543 750 HUF
1 345 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (25333493)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 94, 7nm -es, nappali+3 szobás Családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: épít...
130 509 125 HUF
1 373 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (92729447)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 85nm -es, nappali+2 szobás Családiház 13nm-es fedett terasszal, 1200 nm-es telekkel A házak átadása: építési...
123 125 000 HUF
1 448 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (64397774)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 80nm -es, nappali+3szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési enge...
97 057 500 HUF
1 213 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (37264435)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladó Piliscsabán 75nm -es, nappali+3 szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési eng...
93 251 250 HUF
1 243 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (43399457)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 71nm -es, nappali+3 szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési eng...
89 445 000 HUF
1 259 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (24537435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Piliscsabán 65nm -es, nappali+2 szobás ikerház 13nm-es fedett terasszal, 600 nm-es telekkel A házak átadása: építési eng...
83 355 000 HUF
1 282 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (43756674)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Malomdűlő Társasházi Lakások – Panorámás lakások a fenyőligetben. Ébredjen a természet ölelésében, karnyújtásnyira a fővárost...
139 900 000 HUF
1 457 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi iroda irodaházban hirdetés (63767533)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Budán a Margit híd közelében 128nm. V. emeleti belső galériás helyiség irodaházban. Kiváló közlekedéssel, megközelítése...
592 665 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (43557973)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (94792613)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
139 900 000 HUF
1 457 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (42838793)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (49826583)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (79184448)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (33963737)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25934753)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetőknek! Eladó II. Ker. Medve utcában. 36 Nm 1. 5 Szobás lakás. A lakás októberig ki van adva-így bérlővel együtt érték...
69 900 000 HUF
1 941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal