Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22536774)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Testvérhegy tetején, ámulatba ejtő panorámával, mégis jó közlekedési lehetőségekkel kínáljuk bérlésre, illetve eladásra 2025 Év...
495 000 000 HUF
2 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33782381)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyírpalota utcában  eladó egy első emeleti, 69 nm-es, 2 + 2 félszobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan a fürdőszoba kivételé...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monorierdői lakóövezeti telek hirdetés (84121957)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek, építési ENGEDÉLLYEL! MONORIERDŐ, Szabadság utca. Központi elhelyezkedés, sétatávolságra a vasútállomás. ...
27 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93562573)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Őrbottyán központi részén, mégis csendes, nyugodt helyen nagy telekkel, kiváló minőségben lehet Öné ez az önálló, gyönyörű tégl...
119 000 000 HUF
1 017 094 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53322842)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás, nagy terasszal és saját medencével. A lakás 58nm, amerikai konyhás nappali + hálószoba + gardrób +fürdő+ ...
129 000 000 HUF
2 224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44436327)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Unikális lakás ELADÓ! ***Budai elegancia, reprezentatív terek, maximális kényelem, polgári életérzés*** A XII. kerületben, a...
219 900 000 HUF
2 155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (84654933)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5250 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kiváló ingatlan befektetésre vagy akár pl. Lovak tartására is! Gyönyörű helyen, Somlyóra panorámás telekkel. - Telek: 5250 nm...
150 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (13643224)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele! Hamarosan költözhető! a képek április közepén készültek. Kb. 30 Éve építkező, referen...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44393733)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele. Hamarosan költözhető! Még választhatóak a szaniterek, burkolatok! Kb. 30 Éve építk...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (33435486)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó egy szép állapotú, 115 nm-es, kétszintes ikerházfél Budaörs csendes, központi részén, a Törökugratónál. a 350 nm-es, műfü...
199 000 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85348647)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszta tulajdoni lap, megbízható eladó, költözés megegyezés SZERINT!   60 m2 2 szoba 2 erkély beépített szekrény saját tároló ...
87 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36254377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Eladó 3. kerület, Csillaghegy Duna felőli oldalán egy két szintes, 160 nm-es, nappali+3 szobás, nyugati tájolású, új építésű cs...
275 000 000 HUF
1 718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (79364695)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 6
Eladó II/a Adyligeten 171nm 5szobás családiház 839 nm telekkel. Csendes, sík utcában található, Adyligetre jellemzően ős fás ...
209 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (74657955)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Bp. , III. kerület, Csillaghegy, a Forrásliget lakópark mellett hosszútávra kiadó, egy jó állapotú (folyamatosan karbantartott,...
794 477 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (69839234)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen csendes utcájában, Új építésű ikerház leköthető. Az épülő ingatlan 112 nm-es, Nappali + 4 szobás. a két ház csak a...
104 900 000 HUF
936 607 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (42522543)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha nagyobb telekkel rendelkező házat keres, úgy megtalálta! Fantasztikus helyen, erdő közelében, szinte zsákutcában lévő, így c...
104 900 000 HUF
904 310 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (64395991)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: n/a
Eladó II/a Máriaremetén 1088 nm összközműves telek. ! Belterületi építési övezetben található. Erdővel határos, csendes utc...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (95774299)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: n/a
Vác új építésű lakóparkjában 92 nm-es, új építésű, nappali + 3 szobás, belső kétszintes  sorházi lakás leköthető.  A házak csak...
97 500 000 HUF
1 059 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (77547983)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: n/a
97 500 000 HUF
1 059 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (69163297)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 5
Eladó II/a Széphalom csendes zsákutcájában 183nm 5 szobás családi ház 343nm telekkel. 2003-Ban épült, (második tulajdonosa van...
269 900 000 HUF
1 474 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal