Be My Home  hirdetései (416 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 416 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (92823427)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Most induló projekt ikerházai leköthetők most bevezető áron! ! Megvételre kínálok Aranyhegyen, csendes utcában netto 118m2-es...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (24779954)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Már csak az egyik oldal ELÉRHETŐ! ! Legújabb projektünkben Aranyhegy tetején indul. Az alaprajzok kialakításánál kiemelt sz...
199 000 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53584294)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csak költözni kell, eladó Bp. , III. Ker. , Kaszásdűlőn, egy teljes körűen felújított, 55 nm-es, amerikai konyhás – erkélyes na...
79 900 000 HUF
1 452 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (84559755)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 371 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 6
Ritka befektetési lehetőség ÓBUDÁN! ! ! Eladó egy 181 nm alapterületű, jelenleg 5 lakásos kialakítású, felújítandó családi há...
249 000 000 HUF
671 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (53433242)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Agglomerációba költözőknek is, megbízható építőtől! Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban 750 m²-es telken épülő, prémium mi...
400 000 000 HUF
1 365 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (39378758)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Agglomerációba költözőknek is, az építő megszokott minőségével eladó otthonok! Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban 1300 m²...
400 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (37448741)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Aglomerációba költözők figyelmébe is! Újabb lehetőség a Villaparkban! Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban 750 m²-es telk...
300 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (32499735)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre óvárosában eladó egy ÚJSZERŰ TÉGLALAKÁS. /105 Nm-es nappali + 3 szobás/ belső kétszintes + 2 db autóbeálló elektro...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48499148)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
ÜRÖMHEGY közkedvelt utcájában, panorámás telken egy új fejlesztés keretében ikerházi lakások megvásárolhatók most bevezető áron...
219 000 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (86845971)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
ÜRÖMHEGY közkedvelt utcájában, panorámás telken egy új fejlesztés keretében ikerházi lakások megvásárolhatók bevezető áron! ! ...
219 000 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93954496)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kertvárosi részén egy új építésű, 127 nm-es, 3+1 fél szobás, 2 szintes, téglaépítésű ikerházfél, garázzsal, 150...
160 000 000 HUF
1 259 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi lakóövezeti telek hirdetés (28787473)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Völgyliget 2 lakóparkban építési telket.  Ikerház építése azonnal kezdhető.  Villany 3 fázis telken belül, ...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (42877973)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 5
A kivitelezés elkezdődött.  Várható átadás 2026 III. Negyedév. Eladó egy panorámás ikerházfél 500 nm saját telekrésszel! A...
236 000 000 HUF
1 573 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (28968737)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Rómaifürdőn egy Nappali+3 hálós, duplakomfortos, kertkapcsolatos, nettó 160nm-es lakást. Az ingatlant 2025-b...
286 900 000 HUF
1 793 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (11778935)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt III. kerületben, Tö...
199 900 000 HUF
2 408 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (91592425)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt a III. kerületben, ...
209 900 000 HUF
2 528 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12972353)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, azonnal költözhető.  Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proje...
148 900 000 HUF
1 959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49743836)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, Azonnal költözhető! Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proj...
148 630 000 HUF
1 955 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58478256)
60 napja a megveszLAK-on