Duna House Maglód hirdetései (1863 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 863 db
Eladó Üllői családi ház hirdetés (53733473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű család...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (84384178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nappali + 3 hálószobás nettó 99 nm-es újszerű, kertkapcsolatos társasházi lakás Gyál kedvelt részén. Eladó Gyálon egy 3 lakásos...
80 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (48229643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (94873433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Gödöllőn a saját otthona kialakításra egy nyugodt, zöldövezeti környezetben, csodálatos városi panorámával. a h...
46 999 999 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (62994955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72,7 négyzetméteres, egyedülállóan energia...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (73592944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: n/a
Érd parkváros részén eladó építési telek 572 m2-es! Lke -4 besorolású a telek. Legkisebb kialakítható terület: 550 m2Beépítés m...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (86339743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Ide valóban csak költözni kell! ! Pest megyében Erdőkertesen megvételre kínálom ezt a remek különálló családi házat újszerű áll...
140 000 000 HUF
1 228 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (52463714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves k...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (87744737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a te...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tanya hirdetés (58387988)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécelen Horgásztanya eladó!Pécelen az Csodálatos Horgásztavaknál lévő Horgásztanyát kínálom megvételre! Az Ingatlan 2023-ban ép...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (35944976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 6
Csévharaszton eladó az erdő szomszédságában épült családi ház. a kivitelező megbízható helyi vállalkozó. Az építkezés 2022-ben ...
175 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (48489718)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1633 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy két generációs családi ház Kókán, mely 1955-ben épült, azonban 1992-ben egy jelentős hozzáépítést is megélt, így több...
38 400 000 HUF
232 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (49222345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 7
Eladó Budapest peremkerületén, Nagytarcsán, egy befejezésre, átépítésre váró, közel 400m2 hasznos alapterületű családi ház, hat...
56 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (56955743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! a központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő cs...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83834347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (36337364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljesen felújított családi ház Monoron, a Telepi részénSaroktelek, kiváló elhelyezkedés! Monoron, a Telepi városrészben ...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (37753973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (94699986)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 generációs tégla építésű családi ház Monor központi RÉSZÉN! Az ingatlan masszív jó állapotú, beton alapon épült tégla f...
110 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (42344276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai családi ház hirdetés (31353458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2