Duna House Maglód hirdetései (1863 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 863 db
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (35181954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Tágas és világos családi ház fedett terasszal és egy különálló kisházzalEladásra kínálunk egy kivételes családi házat, amely tö...
38 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (94737347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (51932342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as tég...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (34754643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Pécelen a Bartkoshegyi utcában tehermentes 4 szobás, összközműves, felújítandó 85 nm-es családi ház, 708 nm-es telken, kellemes...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (89537142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 100 nm-es lakás kocsibeállóval.Pest megyében, Monor közkedvelt részén, egy csendes mellékutcában található. a ...
78 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (32444736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 8
Vállalkozás, otthon, biztos megélhetés!Kizárólag egyben eladó Úri községben, Budapesttől 40 km-re 1187 m2, összközműves belterü...
260 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi családi ház hirdetés (73247577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 12
Falusi szálláshelyet üzemeltetne, vagy egy olyan helyet keres ahol az egész család elfér és nyugodtan pihenhet?Vasadon Monortól...
179 900 000 HUF
599 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (49332224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Örkény csendes utcájában eladó egy három szobás családi ház! Az ingatlan 87,91 nm alapterületű, melyben található 3 szoba, kony...
34 000 000 HUF
414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (94663358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34257665)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. a ház 1985-ben épült beton ala...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (29262435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 17. kerületében, a Helikopter lakópark csendes nyugodt részén luxus igényeket kielégítő 212nm hasznos alapterüle...
350 000 000 HUF
1 650 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (83633171)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 6
Két generáció de akár három generáció részére is alkalmas családi ház!Tápiószecsőn kínálok megvételre egy bruttó 258,46 m2-es C...
59 900 000 HUF
450 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (99737226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (74857944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműves ...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (33755982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Üllőn kínálunk megvételre egy 800 nm-es telken lévő 2008-ban, amerikai stílusban épített családi házat. Az ingatlan alapterület...
149 000 000 HUF
866 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (57853456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (63797273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (72683177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen Pestszentimre kertvárosi részén, háromszintes, körbejárható, garázsos, 534m2-es telken, tég...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (62582157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péteri családi ház hirdetés (49374247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Péteri központjában eladó egy üzletnek, vendéglátónak, irodának is alkalmas felújított parasztház. a 62 m2-es ház két külön bej...
55 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal