Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (76329342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-mecsekoldalon belterületi, építési telek eladó. A telek az Erdész útról nyíló Bükkös-tetőről nyílik. A környék bővül, t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (76355622)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Mohács közkedvelt részén, a belvárostól néhány percnyire eladó egy ritka, kiváló adottságokkal rendelkező 170 nm-es társasházi ...
124 900 000 HUF
734 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (48773644)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 172 m2
Szobaszám: 4
Pécs kedvelt városrészében, a Tettyén, a Tettyei mésztufa barlang közvetlen közelében eladó egy összesen 135 nm-es, kétszintes ...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58526232)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, Aidinger János úton eladó egy 59 nm-es, erkélyes, 4/1. emeleti, átalakított, teljes körűen felújított 3 háló...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (67747879)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház – 300 nm, 6 hálószoba, 3 fürdőszoba, 60 nm tároló, 1200 nm telek, -több generációs, prémium kategória m...
199 900 000 HUF
666 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33532427)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs kedvelt részén, Hársfa úton vezeték szintig felújított lakás, kertkapcsolattal ELADÓ. Az ingatlan különlegessége a nagy,...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36253723)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás Pécs kedvelt részén, a Jakabhegyi út elején eladó! Energetikai besorolás: C Pécs egyetemvárosának nyugodt rés...
113 900 000 HUF
1 627 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (71934259)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Magas minőségű anyagokból, saját udvarral, környezettudatos kialakítással rendelkező családi házat kínálunk megvételre, a Mecse...
165 000 000 HUF
1 114 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39991357)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
159 000 000 HUF
1 104 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (92434374)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Mecsekoldalban, Felsőgyükés, csendes, erdőközeli részén, új építésű, exkluzív, örökpanorámás, ikerházak eladóak. A házak...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (48795995)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 6
Kozármisleny kedvelt részén, 857 nm-es telken, eladó egy 180 nm-es, 3 szintes, 4 szoba + nappali-étkezős családi ház A ház, eg...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (74285778)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1465 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Kodó dűlőben 1465 nm-s sík telekkel rendelkező zártkerti ingatan eladó. A telken lévő kisház kb. 35-40 Nm-s és tar...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (49999523)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsett a Mecsekoldalban, 4 örökpanorámás lakás eladó egy új építésű társasházban. a lakásokhoz gépkocsi beálló, terasz és a fö...
118 000 000 HUF
1 512 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. Energetikai besorolás:F A tégl...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29349843)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított amerikai konyhás nappalival, 2 hálóval és fürdőszob...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (97697732)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2