Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33994543)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 8
Pécs-egyetemvárosban, prémium környezetben 3 szintes, 188 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 900 nm, 30%-os beépíthetőség...
165 000 000 HUF
877 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99542564)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetemen tanuló / készlő 2 gyermekes családok figyelem! Pécs- egyetemvárosban, a Szigeti úton, kiváló és egyben csendes lépc...
77 950 000 HUF
1 163 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (85985528)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 83 nm-es nagypolgári lakás Pécsen, az Egyetemvárosban, közvetlenül a belváros határán –ahol a városi zizegés és a nyugalo...
64 000 000 HUF
771 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyesült Arab Emírségeki egyéb lakás hirdetés (76195994)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Mercedes-Benz Places by Binghatti nem csupán egy lakóépület, hanem a világ első olyan "márkázott városa", ahol a német preciz...
118 000 000 HUF
3 575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19352913)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Pécsett, Papkert városrészben, 3 szintes, 230 nm-es, 5+2 félszobás, jó állapotban lévő, különálló családi ház eladó. A ház 3 ...
149 000 000 HUF
647 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (72743738)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 1170 m2
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: 10
Beruházók és fejlesztők Figyelem! Kiváló lehetőség kozármislenyben - sokoldalúan hasznosítható ingatlan Kozármisleny frekventá...
179 900 000 HUF
153 760 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37536965)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen, az uránvárosi buszvégállomástól pár száz méterre jelenleg üzlethelyiségként működő utcafronti 50 nm-es ingatlan eladó. ...
37 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyesült Arab Emírségeki egyéb lakás hirdetés (71194613)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Inara Residence by Imtiaz (átadás 2028. Első negyedév. ) A fejlesztő egyik legfrissebb büszkesége, amely Dubaj egyik leggyors...
60 000 000 HUF
1 935 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (51437699)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-Újhegy alsó, keleti részén, a Deák Ferenc utcában, belterületi, összközműves, 647 nm-es, sík telek eladó. Közművek a tel...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (53135989)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Harkányban eladó a képeken látható, 899 nm-es telken található, 95 nm-es, felújított, jó elosztású, 3 szobás, sátortetős család...
81 990 000 HUF
863 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (71292497)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt városrészében, Ispitaalján kínálok megvételre egy 4 lakásos, újépítésű társasházban különböző méretű, modern kiala...
147 720 000 HUF
1 462 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58749563)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Ispitaalja városrészében kínálunk megvételre egy újépítésű, 4 lakásos társasházban modern, jó elosztású lakásokat. Az épü...
114 320 000 HUF
1 524 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyesült Arab Emírségeki egyéb lakás hirdetés (64939166)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Binghatti Sky Terraces (Motor City, Dubai) projekt befektetői szemmel egy kiváló ár-érték arányú lehetőség, amely a fejlesztő...
70 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyesült Arab Emírségeki egyéb lakás hirdetés (29397764)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Samana Sky Views-Production city- egy futurisztikus és formabontó lakóépület Arjan dinamikusan fejlődő negyedében, ahol a mod...
69 000 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyesült Arab Emírségeki egyéb lakás hirdetés (23393667)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már