Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Eladó Pogányi családi ház hirdetés (38424473)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1826 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécstől 5 km-re, Pogány központi részén, csendes zsákutcában, 102 nm-es, 3+1 félszobás, egyszintes, jó állapotú, vegyes falazat...
79 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
42 900 000 HUF
630 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (66453913)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Prémium új építésű ikerház – PÉCS-DONÁTUS Pécs–Donátus csendes, családi házas övezetében kínáljuk ezt a 120 m²-es, kétszintes,...
175 900 000 HUF
1 465 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (99534449)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium ikerház Pécs donátuson! Pécs–Donátus csendes, családi házas övezetében eladó egy 120 m²-es, kétszintes, "...
165 900 000 HUF
1 382 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (24876368)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 5km-re Bogádon, a Virág utcában, 92 nm-es, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház két részből áll (72 nm és 2...
44 900 000 HUF
488 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
58 900 000 HUF
965 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64227542)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pécs, Kertváros – Rózsadomb aljában eladó tágas, 79 m²-es lakás! 1989-Ben épült, tégla társasház 3. (Záró) szintjén kínáljuk ...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (42373555)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőség Pécsett - eladó polgári házrész a Gyermekklinika mellett. Eladó Pécs Ispitaalján, a...
105 000 000 HUF
586 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mázai családi ház hirdetés (45473973)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas terek, dupla garázs, stabil érték – MÁZÁN! Energetikai besorolás:E Mázán eladó egy kiváló állapotú, belső kétszintes c...
52 900 000 HUF
203 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (19648593)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs mecsekoldali 1. emeleti, 2, 5 szobás lakás eladó. A lakás tágas, napfényes és karbantartott, új műanyag nyílászárókkal (...
60 500 000 HUF
1 061 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24283545)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Littke József utcában eladó egy 3. emeleti, igényesen felújított, klasszikus stílusban berendezett lakás! ...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (65335157)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pécs-Vasason, a belvárosától 10 km-re, csendes, természet közeli zsákutcában gyönyörűen felújított, 103-nm-es családi ház ELADÓ...
115 000 000 HUF
1 116 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi üdülő hirdetés (45539293)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Harkányban az Erkel Ferenc téren 1. emeleti vezetékekig (villany, víz) felújított apartman ELADÓ. Az ingatlan teljes körű fel...
22 990 000 HUF
792 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (33224243)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3199 m2
Szobaszám: n/a
Pécs kedvelt részén a Kispostavölgyi úton eladó egy sík építési telek. Telek nagysága: 3199 nm Beépíthetőség: 30 % Saját magánúttal, nem összközműves. További értékes információkért keressen bizalommal.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (93988257)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett Pécsbánya városrészben, Hársfa úthoz közeli részén, az András utcában, csendes, nyugodt, családi házas övezetben, 1051 ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszabari családi ház hirdetés (63337623)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 2992 m2
Szobaszám: 3
Zalaszabar egyik legszebb szőlőhegyén, festői környezetben kínálok megvételre egy 2023-ban épült, modern panorámás villát, ahon...
250 000 000 HUF
1 497 005 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal