Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (33149477)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1831 m2
Szobaszám: n/a
Fedezd fel Pécs egyik legexkluzívabb területét, a Donátusi Villaparkot! Ez a 1831 nm-s luxus telek páratlan lehetőségeket kín...
159 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35793322)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 6
Pécs-Postavölgyben, újszerű állapotú, 262 nm-es, kétszintes, nappali + 5 hálószobás családi ház eladó. A ház két szintes, a f...
155 000 000 HUF
824 468 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19939527)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Pécs Tettye városrészen örökpanorámás családi ház eladó. Energetikai besorolás: G Az ingatlan gyönyörűen karbantartott, felú...
239 900 000 HUF
648 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi egyéb telek hirdetés (98258715)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: n/a
17 Db telket kínálunk értékesítésre, melyek nagysága 801-878 nm közötti. A villányi elkerülőút közelében épülő Csillagvölgy L...
13 938 250 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csopaki egyéb lakás hirdetés (46923719)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonfüredtől 3 km távolságra, Csopakon 2022-ben épült, modern, minden igényt kielégítő, prémium minőségű lakás ELADÓ. Ener...
119 900 000 HUF
1 537 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszéki egyéb telek hirdetés (46371792)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2462 m2
Szobaszám: n/a
Magyarszék újszerű részén, az Erdőalja utca szélén, 2462 nm-es, belterületi, építési telek eladó. Hangulatos, természetközeli ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (41453472)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2019 m2
Szobaszám: n/a
Pécs Aranyhegyen, Cinke dűlőben 2019 nm-es örök panorámás építési telek eladó. A telken egy 30 nm alapterületű felújítást igé...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarhertelendi egyéb telek hirdetés (47865355)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: n/a
Magyarhertelenden, a fürdőtől 700 méterre, csendes, nyugodt utcában, 571 nm-es belterületi telek, építési engedéllyel eladó. a ...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pogányi egyéb telek hirdetés (91657228)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó örökpanorámás telek Pogányban! Természetközeli környezetre, nyugalomra és tágas térre vágyik? Ez a pogányi zártkerti te...
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (31616195)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-belvárosában, a Búza Téren, 216 nm-es, frissen felújított üzlethelyiség/raktár eladó. Az ingatlan 4 egymásba nyíló helyi...
30 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (44478943)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Kozármisleny Újtelep részén, a Malomrét utcában újépítésű családi házak saját kertkapcsolattal eladóak. A lakótér belső két s...
109 000 000 HUF
778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi egyéb lakás hirdetés (29765449)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siklóson újépítésű, modern társasházi lakások eladóak. A lakóparkban 4 társasház épül, mindegyikben 6 lakás lesz kialakítva. ...
54 400 000 HUF
922 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Pécsi egyéb iroda hirdetés (46591293)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Frissen felújított, igényes környezetben Pécs, Ledinán a Vadász utcában irodák KIADÓAK. Helyiségek klímával fűtöttek, közös h...
158 750 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77739377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Kertvárosban a Siklósi úton egy 3. emeleti 57 nm-es jó állapotú panellakás ELADÓ. Helyiséglista: előszoba, nappali, kony...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (81932344)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Egyetemvárosban, a Tiborc utcában, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház összesen 257 nm, a lakótér 131 nm, az ...
104 900 000 HUF
408 171 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (45794832)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 9
Pécsett régi kertvárosban 593 nm-s telken, 200 nm-s, 3 szintes családi ház eladó. A ház 1970-ben épült, szerkezetileg kiváló ...
149 990 000 HUF
749 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri egyéb telek hirdetés (35455239)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Balatonkeresztúron 1500 nm-es 30%-ban beépíthető telek. A part 900 méter sétára található. Komoly vételi szándék esetén a tulajdonos vállalja a közművek bevezetését a telekre. Éttermek, strandok, boltok a közelben megtalálhatóak.
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (24713491)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
500. 000 Ft/nm! Energetikai besorolás:B Befektetők, vállalkozók FIGYELEM! Pécs-Belvárosában, a Király utca végén 500 nm2 n...
250 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal