Estate & More hirdetései (171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 171 db
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (72881857)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-Ledinán, a Zsolnay Negyed mellett, az Endre utcai elején, jó állapotú, 16, 9 nm-es garázs eladó. Pécs-Ledinán, a Zsolnay...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pogányi egyéb lakás hirdetés (59457189)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Pogányban csendes nyugodt környéken egy újonnan épülő 120 nm-s 2 szintes, 39 nm-s terasszal rendelkező társasházi lakás eladó. ...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pogányi egyéb lakás hirdetés (96347276)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pogányban csendes nyugodt környéken egy újonnan épülő 80 nm-s társasházi lakás eladó. Elosztása: előszoba, konyha-étkező-napp...
80 400 000 HUF
1 005 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Pécsi egyéb iroda hirdetés (73297378)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szeretné csökkenteni a kiadásait vállalkozásában úgy, hogy akár 4000 lokáció közül válogathat, hogy a világban hol tárgyalna a ...
154 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (74323383)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség Pécs-belvárosában. Pécs-belvárosában, központi helyen, a Forrás Üzletház földszintjén, 24 nm-es ü...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Túronyi egyéb telek hirdetés (27774328)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4289 m2
Szobaszám: n/a
Túronyban 4289 nm-s, belterületi, építési telek eladó. A telek sík, beépíthetősége 30%, közművek az utcában. További információért hívjon bizalommal!
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35594153)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-belvárosban, pte-ktk mellett, 66 nm-es, frissen felújított 2 szobás lakás eladó! Pécsett, a pte-ktk kar közvetlen szomsz...
62 900 000 HUF
953 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Pécsi egyéb lakás hirdetés (38638516)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Belvárosban, Janus Pannonius utcában kiadó egy 106 nm-es, 3 szoba + konyha-étkezős, berendezett, felszerelt, 1. emeleti gyönyörű polgári lakás július második felétől. Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi étterem, vendéglő hirdetés (72199575)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsett, az árkád és a pte-ktk közvetlen szomszédságában, 105 nm-es, felújított, modern, utcafronti étterem, forgalmas, központ...
87 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (49974444)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 5
Pécs-Egyetemvárosban, jó állapotú, 187 nm-es, kétszintes, 5 szobás, kétgenerációs, dupla klímás családi ház eladó. A telek mé...
114 900 000 HUF
614 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (23674296)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 4
Harkány üdülőterületén egy 456 nm-es telken kb. 160 Nm-es felújított, 4 szobás, teraszos családi ház eladó. Az ingatlanhoz tart...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal9 / 9 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal