OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Pusztamérgesi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (93573485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pusztamérges határában 16, 5 hektár szántó, tó parti tanyahely, árambekötéssel eladó! a szántóterület jelenleg pihentetett, kor...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamérgesi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (53282454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Pusztamérges határában 6, 5 hektáros termőföld, tanyahellyel eladó. a varázslatos terület évtizedes f...
11 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Röszkei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (87299534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Röszke, II körzet területén, 5 hektáros tanyabirtok több épülettel, közművekkel, termő gondozott dióültetvénnyel eladó! Az ing...
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (48977352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44457538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Sárosi u. 60 m2-es, kihelyezett előteres, 2+1 szobás, 5. emeleti, teljes kifizetett panelprogramos panellakás, liftes h...
61 900 000 HUF
1 105 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (17474537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged- Móraváros kedvelt részén, az egyetemekhez közel, 70 nm-es, 3. emeleti, téglalakás eladó. A l...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (87434358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a bevárostól sétatávolságra, kétszobás, bútorozott, klimatizált polgári lakás eladó. a lakás a Mars tér közelében egy...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ambrózfalvai családi ház hirdetés (93794374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye keleti határán, Ambrózfalván, 83 nm-es hangulatos kemencés ház eladó! Az ingatlan, a település közpon...
9 990 000 HUF
120 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (56213368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye patinás települése, Tótkomlós. a település szívében eladó egy 169 nm hasznos alapterületű két szintes családi há...
39 900 000 HUF
236 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (26515283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi lakóövezeti telek hirdetés (95498342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád- Csanád Vármegye Szeged Tápé városrészben, csendes utcában 585 nm belterületi építési telek eladó. Beépíthetőség 30%. ...
28 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (52941734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (74213392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (36477334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Csongrádon 2 szobás, felújítandó állapotú családi ház, 666 m2-es telken eladó. A lakóház cseréptetős...
11 300 000 HUF
154 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi hétvégi ház hirdetés (86236739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 110000 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Szentes-Alsóréten, természetközeli környezetben 9, 5 ha területen lovasbirtok eladó! Az ingatlan tel...
238 000 000 HUF
1 586 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (35334879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 5
Sándorfalván, teljeskörűen felújított, 2 szintes, 150 nm-es családi ház, 986 nm-es telken eladó. A napfényes ingatlan földszin...
129 990 000 HUF
866 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (43278533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (52915734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 5
Szeged, Újszeged, újépítésű, 203 m2- es, amerikai konyhás, nappali + 4 szobás családi ház, rendkívül kedvező hőszigetelési para...
179 000 000 HUF
881 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (69731547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Móraváros, 51, 4 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel el...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi sorház hirdetés (43378934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 7
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyesen egy régi iskolaépület a hozzátartozó szolgálati lakásokkal. a tel...
37 000 000 HUF
137 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal