OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (95533341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 8
Milyen lehet egy meghitt kávézás kettesben, vagy egy kerti grillparty háttérben a festői mátyás templom tornyával? Ha ezt az in...
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (33482279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pitvarosi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (32139833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pitvaroson, Csongrád-Csanád vármegye kis településén, főút melletti üzleti ingatlan eladó. A vegyes falazatú, 180 nm-es ház Ki...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (44323434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (34537533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79985263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületében, a Nyugati pályaudvar szomszédságában, eladó egy 60 m2-es, kétszobás, 3. emeleti lakás. a lakás megköz...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (49644674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói külterületi telek hirdetés (46983344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13013 m2
Szobaszám: n/a
***Mesés Építési Telek Zsombó Határában! Természet és Kényelem Egyben *** Eladásra kínálok Zsombó és Szeged-Kiskundorozsma hat...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (33516945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladó félkész családi ház Szegvár központjában, azonnal költözhető! Szegvár központ...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (27342469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 680 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 21+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged, Alsóváros, 680 m2, különálló lakásokból, házrészekből álló családi ház, egyben eladó. Az inga...
390 000 000 HUF
573 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (79744942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 8
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (99396897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 5
Sándorfalván, teljeskörűen felújított, 2 szintes, 150 nm-es családi ház, 986 nm-es telken eladó. A napfényes ingatlan földszin...
129 990 000 HUF
866 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (72594278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, gazdálkodók, csendes madárcsicsergős otthont keresők figyelem! Csongrád-Csanád vármegye, Röszke külterületén, gazdá...
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (65414353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
****Kivételes Lehetőség Forráskúton: Napfényes, 5 Szobás, Szigetelt Családi Ház Tágas Telekkel és Garázzsal! **** Eladó Csongr...
44 000 000 HUF
407 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (28339747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (74492396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két gyöngyszem egy kagylóban! Szeged, Felsőváros, 82 nm-es, (egy 2 szobás és egy 1+1 szobás, külön bejárattal rendelkező), kifo...
105 900 000 HUF
1 291 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (74835746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1364 m2
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 1364 m2-es építési telek, 80 m2 részben felújított kádárkocka épülettel eladó. a házb...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (47373338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Forráskút, 100 nm-es, 4 szobás, újépítésű, családi ház eladó! a telek 962 m2-es, az épület építő anya...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (29725238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 140 m2-es rendkívűl jó állapotú családi ház, 237 m2-es telken eladó. a házban 5+1 szo...
119 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99377253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
74 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal