OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (45479279)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szegedi tégla lakás hirdetés (56345725)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7+ 3 fél
Szegeden a Kálvária tér közelében különleges, belső többszintes lakás hosszú távra kiadó. Három lakrészből áll, mindhez tartozi...
600 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (45467779)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (82976194)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Kiskunmajsán, két szintes 6 szobás családi ház, 724 nm-es telken eladó. A 180 nm-es, beton alapra, tégla falazattal készült in...
45 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44475479)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
46 500 000 HUF
989 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94823394)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged, belváros, 44, 22 m2-es, 1+1 szobás, 3. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, eladó. a kulcsrakész át...
59 670 000 HUF
1 356 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44349949)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (49984424)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Óföldeák településen 1+3 szobás családi ház eladó! a ház a központhoz közel, jól megközelíthető hel...
18 500 000 HUF
169 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (23984432)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (75884974)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában 42m2-es első emeleti tégla lakás, a Bartók tér közvetlen közelében eladó. Az ingatlan teljesen felújított, ...
55 000 000 HUF
1 309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (77578449)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatl...
50 900 000 HUF
862 711 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói családi ház hirdetés (87499675)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Zsombó, kiskertekben eladó egy tégla-beton lakóház. Az ingatlan a tulajdoni lapja szerint 40 m2-es ki...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73473585)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás panorámaterasszal az árkád Szeged KÖZELÉBEN! Szeged egyik kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 110 nm...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (89383597)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (77627537)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
55 000 000 HUF
1 309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (42596844)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
45 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47699177)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (46473363)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
18 500 000 HUF
169 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (17934454)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54654638)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 9. kerületében, a Ferenc körúton kínálok megvételre egy 84 nm-es, 3 szobás, csendes, felújítandó lakást! Az ingatlan ...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal