OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (29325473)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged-Belváros közelében elhelyezkedő új építésű, liftes társasházban, tetőtéri 113 m2 alapterületű 103 m2 terasszal rendelkez...
190 000 000 HUF
1 275 167 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (33542354)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (54239243)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (76393444)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Tarjáni Víztorony közelében 2 szobás téglalakás eladó. Az ingatlan egy ötszintes épület 3. emeletén található. a lakásb...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (13493262)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (32182637)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, nagy erkélyes lakás a Népszigeten, különleges adottságokkal és komoly befektetési potenciállal*** Eladásra kínál...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylaki családi ház hirdetés (35554744)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 5
Nagylak központi részén az utópályától 4 km-re 172 nm-es, 5 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1284 nm-es telek tartozik. Az épü...
24 450 000 HUF
142 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (93432333)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 9
Gyula közkedvelt fürdővárosában, a Gyulai Várfürdő bejáratától mindössze 100 méterre kínálunk megvételre egy jelenleg is működő...
210 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (85532497)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72344354)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kiváló elosztású, 3 szobás lakás eladó Szegeden*** Szeged kedvelt részén, az Ortutay utcában eladó egy 60 m²-es, három külö...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37837694)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Erkélyes, 1+2 szobás lakás eladó Felsőváros kedvelt részén*** Szeged Felsővárosában, a Kereszttöltés utcában kínálom megvét...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (74352261)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (97952226)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Szeged kertvárosi részén, Petőfi-telepen 94 m2-es, 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 450 m2-es telek tartozik. Az épül...
90 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (46254695)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatlan a Dobó utcában található, rendez...
53 900 000 HUF
913 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (22734859)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szatymaz csendes és jól megközelíthető részén eladó egy jó állapotú, kétszintes, téglaépítésű családi ház. A 2600 négyzetméter...
232 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (79724135)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Szentes, városközpont csendes utcájában eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-es lakóház, amelyhez egy 29 nm-es teras...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (32895314)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (24379937)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 6
Két lakás + üzlethelyiség egy áráért Kiszomboron! Ilyen ritkán van! Kiszomboron, főút mentén eladó egy 195 nm-es, jó állapotú ...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (42334843)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32847957)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás panorámaterasszal az árkád Szeged KÖZELÉBEN! Szeged egyik kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 110 nm...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal