Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései (149 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 149 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67683232)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIII. kerületben, a Marina Parton, a most épülő Duna Terasz Grande-ban eladó, egy 87 nm-es + teraszos, 3. emeleti, 4 szobás, NY...
213 000 000 HUF
2 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (13172457)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív, családbarát családi ház a XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában! Ha Ön egy olyan otthont keres, a...
269 000 000 HUF
1 185 022 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37453521)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben, a Flórián tér szomszédságában, a Vörösvári úton, szigetelt, 10 emeletes panelház első emeletén eladó, egy 68 n...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (77895753)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! a ...
330 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (34444467)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738933)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. kerületben, Belvárosban, a Zsinagóga mellett, a Dohány utcában. Eladó egy 83 nm-es, világos és tágas lakás. Az ingatlan 4....
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (56536348)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, teraszos otthon a II. kerület egyik legkedveltebb részén, Pasaréten. Eladó egy 53 nm-es, jó állapotú, világos lakás...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32551799)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület kedvelt részén, Kosztolányi Dezső tér, Feneketlen tó szomszédságában eladó, egy 63 nm-es, amerikai konyhás nappalis...
99 900 000 HUF
1 585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (65543782)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Budapest ii/a kerület pesthidegkút Széphalom városrészében, zöldövezeti környezetben eladó egy, D_DNY-i fekvésű, 98 m²-es ikerh...
165 000 000 HUF
1 774 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73432669)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. kerületének szívében,...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67878846)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosban eladó, egy 48 nm-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű - így n...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (24292344)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotai ltp-en, az Erdőkerülő utcában eladó, egy 69 nm-es, 4 szobás lakás gyönyörű, elvetetlen panorámával! A...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84986333)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Váci utca déli részén, szépen felújított eklektikus, liftes épületben, első emeleti, udvari nézetű lakás eladó...
99 900 000 HUF
1 958 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77174794)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótváros szívében, a Balzac utcában kínálok megvételre egy 60 nm-es, 2+2 szobás, átlagos/felújítandó állapotban lévő, 6. em...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
83 000 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68336338)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül Eladó, egy 116 nm-es, teljesen felújított, 3 szobás, 3...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63738685)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, Angyalföldön eladó egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban eladó, egy 63 nm-es, 1. emeleti lakás 12 nm...
110 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87633486)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben eladó, egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 nm-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67927155)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton! Azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közlek...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85794379)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület, Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában, négyemeletes panelház II. emeletén eladó, egy 37 nm-es k...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal