Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései (149 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44186479)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, Angyalföldön eladó, egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban található, 70 nm-es, első emeleti lakás, 4...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84447719)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XI. kerületben, Madárhegyen, örök panorámás, újszerű penthouse lakás eladó, amely egy kifejezetten családbarát, kellemes kertvá...
259 000 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43975455)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII, kerületben, Újlipótváros külső részén, a Tisza utcában eladó, egy 44 nm-es, világos, 2 szobás lakás, amely egy liftes, po...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43938557)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! XIII. kerületben, Angyalföldön eladó egy 2021-ben épült, modern,...
119 350 000 HUF
1 634 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (48524254)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a IX. kerület szívében Mester utcában eladó lakás. Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389339)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben központi részén a Tobacco road-on, vagyis a Dohány utcában, a századforduló környékén épült liftes ház 4. emele...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92423743)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben, a Móricz Zsigmond körtéren, 53 nm-es, 2 szobás, 5. emelet lakás eladó, egy liftes, polgári épületben. Műszaki a...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99719874)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerület egyik kedvelt utcájában, a Margaréta utcában, 60 nm-es, 4. emelet (lift nélkül), tetőtéri, észak-kelet / dél-nyuga...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49369636)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt és exkluzív részén, Árpádföldön eladó, egy 2025-ben épült, prémium kivitelezésű, mini...
319 900 000 HUF
1 279 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74994526)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás Luxuslakás a Hegyvidék Kapujában XII. kerület, mom Park mögött autóbeállóval az árban! Engedje, hogy elvarázsolja ez ...
350 000 000 HUF
3 365 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (65456843)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 4
Jó állapotú, tágas családi ház Érd Dombosváros városrészén garázzsal, kerttel, terasszal! Eladó egy 110 m²-es, jó állapotú csal...
109 900 000 HUF
999 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (29217568)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó családi ház Budaörsön, a Kőhegy lábánál csend, természet közeliség és modern kényelem egyben! Budaörs egyik legkedveltebb...
160 000 000 HUF
993 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (57926994)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 4
E L a D Ó _ Új építésű teljesen különálló, családi ház Tárnokon 106 m², 957 m²-es telkenTárnok csendes, családi házas övezetébe...
129 900 000 HUF
1 225 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34153898)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Érd Fenyves parkvárosban egy újszerű, 190 négyzetméter belső hasznos alapterületű, luxus családi házat. a cso...
370 000 000 HUF
1 947 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (17129832)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy csodálatos, 115 négyzetméter alapterületű, 3 szoba plusz nappalis, konyha és étkezővel rendelkező családi ház a zölde...
124 000 000 HUF
1 078 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (39196677)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 5
Járt már Tárnokon? Ismeri Tárnok adottságait az agglomerációban? Egy csendes, családias település mindössze 20 perc távolságra ...
129 000 000 HUF
678 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (42388932)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Érd kedvelt részén egy 2026 tavaszán teljesen elkészülő, napfényes, 90 nm-es lakást, amely egy 630 nm-es, s...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári fejlesztési lakóterület hirdetés (93337794)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 61000 m2
Szobaszám: n/a
Raktározás? Gyártócsarnok? Cégközpont? Beruházók figyelem! 6, 1 Hektáros, ipari terület martonvásáron ELADÓ! (For English pls s...
480 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33349873)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1278 m2
Szobaszám: 4
Nagy Családok! Összeköltöző generációk! Családi vállalkozást vezetők! Szuper lehetőség vállalkozó szellemű vevőknek! Érd Fenyve...
89 900 000 HUF
499 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal