Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (103 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 103 db
Eladó Csemői családi ház hirdetés (95532425)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 3957 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegyében, Csemő-Zöldhalomban kínálkozik egy ritka lehetőség: eladóvá vált egy 105 nm-es, masszív téglaépítésű családi h...
44 500 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (41488374)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2156 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csengőd csendes részén eladásra kínálok egy 100 m2-es családi házat, amely kiváló lehetőség fiatal párok vagy családalapítás el...
33 990 000 HUF
271 920 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keceli telephely hirdetés (94327334)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 21051 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Stratégiai elhelyezkedésű, bővíthető ipari telephely eladó Kecel mellett Kivételes adottságú ipari ingatlan eladó Kecel közvet...
149 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (12223198)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház Csengőd szívében, kiváló közlekedéssel, nyugodt környezetben! Eladásra kínálunk Csengődön, egy 77 m2-es...
26 000 000 HUF
337 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (73579837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegyében, Fajsz településén eladásra kínálok egy 114 m2 alapterületű családi házat. Az ingatlan beton alapra, té...
11 500 000 HUF
100 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (54643394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Dunapataj nagyközségében eladásra kínálok egy családi házat. Az ingatlan 1565 m2-es telekre épült. Meg...
37 000 000 HUF
370 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (74595673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2121 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecelen kínálok eladásra egy 90 m2-es családi házat, valamint egy önálló 55 m2-es melléképületet, melyek akár két generáció egy...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (72277424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pest - megye, Törtel, 29 nm -es ingatlan 815 nm-es telken eladó. Az ingatlan tégla szerkezetű. Egy szoba, egy gardrób, konyha -...
13 000 000 HUF
448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (39557479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (64737446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Minden kényelmet biztosító, akár több generáció harmonikus, elszeparált együttélésére vagy vállalkozás folytatására alkalmas cs...
35 400 000 HUF
354 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (15333184)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1784 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Pánd főutcáján, buszmegállónál! Pándon, fő úton, közvetlenül a buszmegállónál eladó egy 100 nm-es családi há...
74 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (72346968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegyében, Kalocsa városában, a 48-as utcában egy családi házat kínálok eladásra. Az ingatlan beton alapra épült...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (67878546)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecelen egy hangulatos, 67, 7 m2-es családi ház kedvező áron! Az ingatlan két tágas szobával, egy egybenyitott nappali-e...
16 000 000 HUF
238 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (32354422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4627 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Autentikus tanya akác erdővel Kiskőrösön, ahol megállt az idő ' Kiskőrös Sivány dűlőjében eladó egy karbantartott, hangulatos ...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaskantyúi családi ház hirdetés (75224188)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kaskantyú központi részén jó elosztású, tágas családi ház nagy kerttel, állattartásra alkalmas ólakkal és...
23 000 000 HUF
216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (34779647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 3
Jó elosztású, tágas, kényelmes, az 1970-es években beton alapon, vályog falazattal épült összkomfortos családi házat kínálok me...
28 100 000 HUF
315 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (22559697)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted