Eladó jó állapotú ház - Szabadszállás (34937329)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szabadszállás
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:65 m2
  • Telekterület:1423 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1990
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Szabó Jánosné
Szabó Jánosné
+36-30-374-0228
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Barátságos, karbantartott, vidéki hangulatú családi házat kíná...


Barátságos, karbantartott, vidéki hangulatú családi házat kínálok megvételre Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes, rendezett utcájában. Az ingatlan lakóterülete 65, 8 m2, hagyományosan szigetelt, vegyes falazatú, 1. 423 m2-es telken helyezkedik el.

Az ingatlanban megtalálható kettő szoba, konyha, fürdőszoba-wc helyiség, előtér, éléskamra és egy hangulatos terasz.
A nagyobbik szoba laminált parkettás, a többi helyiség járólapos. a fürdőszoba kádas megoldású, felújított.

Az ingatlan fűtése egyrészt gázkonvektorokkal biztosított, de a kisebbik szobában egy kandalló is gondoskodik az otthon melegéről, továbbá a nagyobbik szobában 3, 5 kw-os hűtő-fűtő klíma került elhelyezésre. a melegvizet újonnan vásárolt Bosch villanybojler biztosítja.

A tetőszerkezet 2015. Évben teljes felújításon esett át, új lécezést kapott, a mestergerendákat megerősítették, maga a tető Lindbab cserepeslemezzel borított, a külső falak kőporos vakolattal fedettek.

A külső nyílászárók új tipusú redőnyös ablakok, a bejárati ajtók szintén új fajta, műanyagok.
A belső ajtók a korábbi építkezéseknek megfelelő üveges faajtók.

Az udvar parkosított, gondozott, itt áll egy 15 m2 nagyságú, beton aljzatú, kőporos garázs, valamint kettő tárolásra alkalmas épület. a ház része a hosszú nyitott terasz. a terület locsolása fúrt kútról megoldott.
A kerítés beton alapon falécezésű, a kapu vas anyagból készült.

Az ingatlan per-és tehermentes, folyamatosan karbantartott, jó állapotú, egy tisztasági festés után azonnal beköltözhető.

Ezt kellemes, otthonos hangulatú családi házat ajánlom kiscsaládosoknak, fiatal pároknak, akik itt kezdenék el közös jövőjüket, de mindenképpen ajánlom idősebbek részére a ház állapota, elhelyezkedése okán.

Szabadszállás csendes kisváros, ahol a fiataloknak, idősebbeknek is minden adott a kényelmes, gondtalan élethez. a település ellátottsága, infrastruktúrája jó, a közelben orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek (coop, spar, Príma üzletlánc), művelődési központ-könyvtár, háziorvosi rendelők, szakrendelő, gyógyszertár, hentes, cukrászda, piac, stb. Található, volánbuszok biztosítják a távolsági közlekedést, a Budapest-Kelebia vasútvonal teljes felújítása befejeződött.

Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel-és az adás-vételhez kapcsolódó teljeskörű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában, szakmai hátterünkkel állunk rendelkezésükre a megfelelő otthon megtalálásában.
Bővebb információért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szabadszállási jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szabadszállás oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 28400000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 436923 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabó Jánosné összes hirdetése között, vagy akár a/az Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal