Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (103 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 103 db
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (92623678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes utcájában az 1990-es években, zsalukőből (zsalupresz) pince alapozású, vályog ...
28 700 000 HUF
207 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (59447777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város belterületén Kecskeméttől 38 km, Budapesttől 80 km távolságra egy 6...
25 800 000 HUF
416 129 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (55953457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye Csengőd kedvelt részén felújított családi ház eladó. a 78 m2-es ingatlanban 2 szoba, tágas előszoba, gardr...
26 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (33794737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (64456425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város frekventált helyén, a központban eladó összkomfortos, az 1900-as évek elején, tégla al...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (72433957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Soltvadkert Vadkerti tónál igényesen felújított, korszerű, modern nyaraló eladó. A strand 200 m-re, horg...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (35454744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegye Kecel városában, a tűzoltóság közelében eltolt szintes nagy családi ház eladó! Megtalálható benne egy tág...
35 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (32647944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Pest Vármegyében, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 103 nm-es önálló családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 807 nm-e...
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (24954557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest Vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 807 nm-es t...
88 900 000 HUF
786 725 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (87343549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest Vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház garázzsal eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 8...
87 900 000 HUF
777 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (98743172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Pest vármegye, Szigetcsép új építésű részén 112nm-es utca fronti ikerház fél eladó 833 nm-es telek résszel. Az ingatlan új, kés...
91 900 000 HUF
820 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni ikerház hirdetés (33847533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye, Szigetszentmárton Dunához közeli részén 117 nm-es utca fronti ikerház fél eladó 224 nm-es telek résszel. Átadása...
88 900 000 HUF
766 379 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni ikerház hirdetés (64292142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Pest vármegyében, Szigetszentmártonban Dunához közel eladó egy 117 nm-es szántóra néző ikerház fél eladó 270 nm-es telek réssze...
88 900 000 HUF
766 379 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni házrész hirdetés (83434555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Szigetszentmárton Dunához közeli részén 85 nm-es belső kertre néző társasházi ingatlan eladó 734 nm-es teleken. ...
72 900 000 HUF
867 857 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (42473656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 3
Kiskunhalason szeretne ennek az Új építésű ingatlannak a tulajdonosa lenni? Kiskunhalas kertvárosi részén kinálok eladásra egy ...
65 000 000 HUF
684 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (24373789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
59 000 000 HUF
621 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai házrész hirdetés (37649387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa belvárosában a Sörös Imre utcában házrész eladó. Az ingatlan külön bejárattal és udvarral rend...
22 000 000 HUF
328 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (57597443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 67628 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Bács- Kiskun Vármegye Felsőlajos község belterületén eladásra kínálok egy 4 épületből álló 535, 5m2 -es 1 hektáron elhelyezkedő...
89 900 000 HUF
428 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hotel, szálloda, panzió hirdetés (33927127)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegyében, Kecskeméttől 25 km távolságra lévő Lakitelek-Tőserdő üdülőövezeti részén, a Holt-Tiszához közel megvét...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi egyéb ipari ingatlan hirdetés (55329523)
6 hónapnál régebbi hirdetés