OTPip Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (1019 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 1 019 db
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (53757278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó sajósenyén háromszobás családi ház! Eladó Sajósenyén egy 85 nm-es, háromszobás felújítandó családi ház. 900 Nm-es telken!...
31 900 000 HUF
436 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (62448947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1603 m2
Szobaszám: 4
Kifogástalan családi ház medencével és gyönyörű kerttel Emődön, Miskolc közelében! Emőd egyik csendes utcájában vált eladóvá ...
215 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (49356553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
** Eladó nyaraló Mezőkövesd ** Eladó Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található, kétszintes nya...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (75244992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1603 m2
Szobaszám: 4
215 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (66498479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Miskolc belvárosában - Ritkaságszámba menő lakás eladó udvari beállóval! Kedvező áron eladó egy tulajdoni...
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkzsérci családi ház hirdetés (39744724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított parasztház Bükkzsércen, napelemes rendszerrel és nagy terasszal. Bükkzsércen, a Bükk hegység lábánál eladóvá...
45 500 000 HUF
450 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (24769459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás családi ház Kazincbarcika kedvelt részén, a rózsadomb városrészben! Dupla komfortos, klímás, szaunás, 2 szint...
85 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97546444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32244532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, uszoda közelében, kiváló állapotú, 80 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy gondozott lakópark, szigetelt tégla...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (41338439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában? Lakás és vállalkozás egy helyen! Eladásra kínálunk egy kétszintes+pinceszi...
189 900 000 HUF
949 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64745435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start HITELPROGRAM Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épü...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37444574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (59344678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc-Komlóstetőn felújítandó 3 szobás, 100 m2-es családi ház, 658 m2-es telken szép természetes környezetben. Állapot:...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (89739339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (64679334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó álllapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészb...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (49976946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
85 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (14349334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház eladó Aszalón bővíthető, tehermentes, kiváló statikai állapotban. Aszaló központi részén kínálok eladásra eg...
22 900 000 HUF
257 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (65965551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó sajósenyén háromszobás családi ház! Eladó Sajósenyén egy 73nm-es, háromszobás felújítandó családi ház. 900Nm-es telken! K...
31 900 000 HUF
436 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (74343529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3
Sajógalgócon, Kazincbarcikától kb. 10 Km távolságra, központi részen, zöldövezeti környezetben eladó egy jó állapotú, 140 nm-es...
45 900 000 HUF
327 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (38463943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 6
Heves megyében, Egertől 6 km távolságra, a Mátra és a Bükk hegységek lábánál, a termál fürdőjéről világhírű Egerszalók központi...
49 500 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal