OTPip Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (1019 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 1 019 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38643523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nagyszerű lehetőség csak igényeseknek, akik értékelik a minőséget! Miskolc, Avas, a város rendkívül kedvelt részén, 56m2-es, 2,...
35 000 000 HUF
648 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőbábai családi ház hirdetés (23793431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hejőbába, Kökényes utca! Stabil szerkezet, jó adottságok, kényelmes elhelyezkedés Hejőbába csendes, barátsá...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45523253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start HITELPROGRAM Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épü...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38449495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (32393858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1785 m2
Szobaszám: 4
Eladó Onga nagyon jó, frekventált részén egy 160 nm-es, 2014-ben 38-as téglából épült, amerikai konyhás nappali + 3 szobás csal...
92 900 000 HUF
580 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (45797347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Igényesen felújított családi ház eladó Mezőkövesd csendes, frekventált részén - alacsony fenntartás, kiváló elhelyezkedés! Me...
20 499 999 HUF
409 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (71467932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó álllapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészb...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (47973779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Két ház egy áráért a tavak közelében, kiváló befektetési lehetőség Nyékládházán! Eladásra kínálunk Nyékládháza kedvelt, délke...
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24339243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistváni családi ház hirdetés (58477565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3410 m2
Szobaszám: 3
Mezőkövesd szomszédságában, Szentistván nagyközségben kínálok eladásra egy 150 m2-es, felújított családi házat! ! ! a ház egy 3...
38 000 000 HUF
253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkzsérci családi ház hirdetés (97219377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított parasztház Bükkzsércen, napelemes rendszerrel és nagy terasszal. Bükkzsércen, a Bükk hegység lábánál eladóvá...
45 500 000 HUF
450 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (29144318)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már