Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén (1101 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 1 101 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (34496974)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✅Eladó exkluzívan felújított, 87 m²-es luxuslakás a VI. kerület szívében – Székely Mihály utcában Van néhány lakás a belvárosba...
184 900 000 HUF
2 125 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (44337763)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Király utcában, Lövölde tér közvetlen közelében, két szobás, első emeleti, 52m2-es, nagy belmagasságú, udvar...
89 000 000 HUF
1 711 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82759748)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55332382)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73477735)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Reggel kávé a közeli Hunyadi téren, napközben a város pezsgése, este pedig csend és elegancia – ez a lakás ezt az életérzést ad...
94 900 000 HUF
1 555 737 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79293834)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás designlakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉN. Budapest egyik legkapósabb belvárosi...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46243375)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Liszt ferennc tér közvetlen közelében. . . a pezsgő belvárosban, csendes LAKÁS. . . . . . . KOMPAKT. . . BELSŐ két szintes. ....
69 990 000 HUF
2 499 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93649997)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Podmaniczky utcában Eladó a Podmaniczky utcában egy 50 m²-es, földszinti, tel...
57 000 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37137397)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszú távra kiadó Budapest VI. kerületében, a közkedvelt Rippl-Rónai utcában egy világos, déli fekvésű, félszuterén elhelyezke...
199 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54343335)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
64 900 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32599294)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üdv itt, ahol az arányok, a részletek és a történeti közeg együtt adnak biztonságot – döntésekhez, pihenéshez, jelenléthez. – Ü...
229 000 000 HUF
2 573 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32997476)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English BELOW A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fé...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47297153)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13379737)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Luxus lakás kiadó az Andrássy úton! Budapest egyik ...
1 177 589 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93599733)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 06. kerületének szívében, a Diplomatanegyed elegáns környezetében kínáljuk eladásra ezt a frissen felújított, 29+28 né...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33948877)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64341139)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Színyei Merse utcában egy stílusosan felújított, modern hangulatú...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53423475)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ajánlom befektetésre, kiadásra, fiatal pároknak, egyedülállónak lakhatásra. 6. kerület, belváros, Terézv...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27934884)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők FIGYELEM, ha alkalmi vételt szeretne, akkor ne keressen TOVÁBB! AZONNAL költözhető! ! ! A lakás különlegessége, ...
139 000 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal