Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén (1101 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 1 101 db
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35942464)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló iroda a Teréz körúton, Budapest belvárosában! Ez a világos, jól megközelíthető helyiség ideális ügyvédi irodáknak, köny...
450 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43496579)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Budapest VI. kerület közkedvelt, központi részén a Szinyei Merse utcában kínálunk eladásra egy 29 nm-es, 2 szobás, mag...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59497782)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Budapest VI. kerület közkedvelt, központi részén a Szinyei Merse utcában kínálunk eladásra egy 48 nm-es, 2 szobás, mag...
86 000 000 HUF
1 791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46998345)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Budapest VI. kerület közkedvelt, központi részén a Szinyei Merse utcában kínálunk eladásra egy 44 nm-es, 2 szobás, mag...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63454966)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás design lakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉN Budapest egyik legkapósabb belvárosi ...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82754498)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest belvárosának egyik legkülönlegesebb  részén, a...
307 073 009 HUF
2 496 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63944543)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Terézváros szívében, a Kodály Köröndnél – galériás lakás az Andrássy út közvetlen közelében A VI. kerület egyik ikonikus pontj...
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53276425)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VI. kerületben, az Oktogon közelében, az Andrássy útról nyíló Izabella utcában eladó egy 1. emeleti, 3 szobás, 42 nm-es lakás...
74 000 000 HUF
1 761 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57475289)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás eladó kiváló lokációban, a körút közelében. Eladó egy 99 m²-es nagypolgári lakás, amelyhez 3 m²-es erkély t...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39353892)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári lakás Terézváros szívében Budapest VI. kerületében, az Andrássy út és az Oktogon közelében, mégis csendes utcában ...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64479329)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fél szobás, 88 m²...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33943754)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32358623)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, világos lakás eladó Budapest VI. kerületében, a Hunyadi tér közelében ENGLISH description BELOW! Budape...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74472546)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom Budapest VI. kerület Teréz körúti 88m2-es két szobás lakást. a lakás egy műemlékvédett épület harmadik emeleté...
115 000 000 HUF
1 306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49337433)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, az Izabella utcában. A 42 négyzetméteres, első em...
73 000 000 HUF
1 738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25937398)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93459275)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69382923)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, kiváló állapotú lakás eladó Terézváros szívében A közkedvelt VI. kerületben, a Vörösmarty utcában, egy rendezett társas...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44438748)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23953338)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi elegancia + nyugalom = Ritka kombináció a VI. kerületbenBudapest VI. kerület Csengery utca99 500 000 Ft53 m² 2 szoba ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal