Akadálymentesített ház (637 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 637 db
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34576873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Békéscsabán, csendes helyen, 2 szobás, 60 m2-es, teljesen felújított, vegyes falazatú, családi házat. Az in...
24 500 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (95742637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson a városközpontban egy családi házat az aláb...
18 300 000 HUF
265 217 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59373579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét újabb kertvárosi részén, autópálya és bevásárlóközpont közelében, napelemes, medencés, nappalival és 3 szobával rende...
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (85616629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 3
A  Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tiszaföldváron egy főút melletti kertes családi házat! A családi ház főb...
18 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (37497255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői: - 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, ...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (25243259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecentől 14 km-re, autóval 10 percre, Hajdúbagos központjában 230 nm-es, 1 épületben 3 külön zárható egységgel, vállalkozás ...
69 900 000 HUF
303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (93374618)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! MOGYORÓD frekventált részén kínálunk megvételre egy 97 m²-es, kerámia falpaneles technológiáva...
84 850 000 HUF
874 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nadapi családi ház hirdetés (15766445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! AKADÁLYMENTESÍTETT! Megvételre kínálok a Velencei-tótól mindössze 2 km-re, Nadapon, egy 2020...
149 850 000 HUF
1 047 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (79313664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Vác a Dunakanyar központjaként ismert város, mely gazdag kulturális élettel és sok kuriózummal rendelkezik, nem véletlenül püsp...
124 900 000 HUF
1 561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (73989282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy gyönyörű, napfényes téglaépítésű családi otthon a Sissy Villaparkban, közvetlenül a festői Pusztaszentjakabi Tó partj...
198 750 000 HUF
1 116 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Nyáregyházai családi ház hirdetés (92863324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1956 m2
Szobaszám: 7
Nyáregyháza csendes, nyugodt, központhoz közel kínálunk eladásra egy 2 lakóépületből álló, 2 generáció részére elkészült. . . R...
114 990 000 HUF
430 674 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarbólyi családi ház hirdetés (43913323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 2203 m2
Szobaszám: 2
Két szobás ház eladó Magyarbóly Kislippó felöli végén. Az 1960-as években építette az akkor még működő téglagyár a dolgozói ré...
7 900 000 HUF
149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (57365943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2764 m2
Szobaszám: 4
Fényeslitke aszfaltozott szép utcájában rendezett környezetben akadálymentesített, szép állapotú családi ház eladó! - Építés év...
24 900 000 HUF
172 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (53279538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Hőgyész központi részén egy 86 m2-es családi házat 363 m2-es telekkel. a lakóházban nappali-étkező-konyha, 2 s...
37 500 000 HUF
436 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (51734924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes zárt kerti ház, parkosított kerttel, Pázmándfalun – Győrság és Halomalja közelében Lakáshitel, támogat...
38 000 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cséri családi ház hirdetés (43844542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 15042 m2
Szobaszám: 2
Horgásztavakkal, családi házzal, erdővel és kerttel eladó ingatlan! Eladásra kínálunk egy különleges, tehermentes ingatlant, ...
61 122 425 HUF
560 756 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (55136975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsabán Jaminában 161 m2- es  családi házat. Érd: 70/4525772 Irányár: 29 0...
29 000 000 HUF
180 124 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (67363714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű családi ház Szentmártonkáta Újtelepen – Budapesttől mindössze 40 km-re! Szentmártonkáta Újtelepen lévő, csend...
43 900 000 HUF
395 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi családi ház hirdetés (26577287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Körmend városában eladó egy felújítandó, kivételes adottságokkal rendelkező 3 szobás, 77 nm-es családi há...
27 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (34979159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 4
198 750 000 HUF
1 116 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való akadálymentesített házat?

Akadálymentes

Akadálymentes a környezet akkor, ha annak kényelmes, biztonságos, önálló használata minden mozgáskorlátozott, vagy egészségkárosodott ember számára biztosítja minden olyan tevékenység elvégzését, amelyben akadályoztatva vannak. Hétköznapi értelemben többnyire a mozgáskorlátozott, kerekesszékes embereknek szokták kialakítani így a környezetet.

A biztonságos, akadálymentes otthon kialakításánál gondolni kell azokra, akiknek a lépcsők, a magas küszöbök, a szintkülönbségek, a magasabb polcok leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Az akadály­mentes lakótérben azokat az alapelemeket kell összehangolni, amelyeket eltérően hasz­nálunk, mint a fogyatékkal élők.

Akadálymentes környezet kialakítása a teljesség igénye nélkül: A szintkülönbségek áthidalására rámpa kialakítása, olyan széles küszöb nélküli ajtók beépítése, amin a kerekesszékkel kényelmesen be lehet jutni, a bútorok magasságának hozzáigazítása a kerekesszék ülésmagasságához, csúszásmentes kialakítás, fürdő és wc(k) kerekesszék használathoz igazítása.