Akadálymentesített ház (637 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 637 db
Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (75237325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 5
Szilvásváradon 5. Szobás ingatlan eladó tehermentes ingatlan többet személyesen vagy telefonon.
54 900 000 HUF
457 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetyefői családi ház hirdetés (93264479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 2950 m2
Szobaszám: 8
Keszthelytől 38 km-re, egy csendes kis faluban Zala és Veszprém vmegye csücskében, egy 2950 m²-es telken, több funkciót megtest...
46 000 000 HUF
131 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (37639758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 7
Eladó Leányfalun egy 1800 m²-es telken fekvő, 240 m²-es családi ház! Leányfalu csendes, zöldövezeti részén kínálunk eladásra ...
600 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi családi ház hirdetés (73544247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 2
Eladó tágas ingatlan Bokod nyugodt, csendes utcájában! Bokodon, egy igazán nyugodt és csendes környezetben kínálunk eladásra ...
35 990 000 HUF
428 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Komáromi családi ház hirdetés (97724551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: 3
Kiadó kétszintes, bútorozott családi ház Komárom-Koppánymonostoron – azonnal költözhető! A Lux Ingatlaniroda Komárom kínálatá...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (47937281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2312 m2
Szobaszám: 4
Egy valóban ritka, különleges ékkövet kínálunk a városi nyugalom szerelmeseinek – egy klasszikus polgári eleganciát sugárzó csa...
183 000 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (33422968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A  törökszentmiklósi   CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyverneken egy felújított családi házat az alábbi paraméter...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaroffi családi ház hirdetés (63427335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1747 m2
Szobaszám: 2
A  törökszentmiklósi   CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Tiszaroffon a Komp közelében lévő családi házat az alábbi...
13 900 000 HUF
171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (54399153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
A Jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál, Alattyán központjához közel, 5 szobás, újszerű állapotú, nettó 103 m2...
49 990 000 HUF
485 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (55199992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 6
Eladó ház a IV. kerületben Otthon, ami többet nyújt! Képzeld el, hogy egy nyugodt, csendes utcában élsz, ahol a jó szomszédok ...
199 000 000 HUF
1 093 406 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (76556654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó házrész a IV. kerület szívében Otthon, ahová jó hazatérni! Ha egy nyugodt, csendes utcában keresel otthont, ahol a madár...
124 990 000 HUF
1 358 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (33537283)
6 hónapnál régebbi hirdetés