Akadálymentesített ház (637 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 637 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63249727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 3700 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Kecskemét- Katonatelep, jól megközelíthető, 3700m2-es (GKSZ-besorolás) bekerített parkosított telken, 7, 5 szobás, jó állapot...
94 900 000 HUF
412 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (55335527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1246 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Debrecen, Felsőjózsa, Északi soron lévő valódi édes otthon eladó. a telek É-D-i tájolású, 1246 m2-es, melyen található a 2003-b...
170 000 000 HUF
1 042 944 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Környei családi ház hirdetés (74392483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
Álmai otthona vár Környe egyik legújabb, exkluzív lakóparkjában! Képzeld el, ahogy egy fárasztó nap után hazaérsz ebbe a tágas...
75 000 000 HUF
367 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Környei családi ház hirdetés (27438737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
154 600 000 HUF
757 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (49733334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 246 m2
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón újépítésű 147 nm-es tégla építésű, duplakomfortos családi otthon várja előreláthatólag 1 év múlva, 2026-ban új ...
134 990 000 HUF
918 299 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beleznai családi ház hirdetés (96533773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Beleznán családi ház. Teljesen közművesítve víz, villany, gáz, szennyvíz, klíma, központi fűtés plusz cserépkályha fűtéssel, k...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsópáhoki családi ház hirdetés (54777537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Mesés otthon a nyugalom és természet szerelmeseinek – 3 külön lakrésszel a Balaton közelében! A Balaton szívéhez közel, Keszt...
76 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (61331898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabánya városában 3 szobás, földszintes, 75m2 alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összközmű...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (98483743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi családi ház hirdetés (79432643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Orfűn a Pécsi tóhoz és a központhoz közel, egy csendes utcában eladó 1/1 tulajdonú 2020-ban épült, sosem lakott (gyakorlatilag ...
89 900 000 HUF
768 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (51861669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a belváros közelében nappali+3 szobás, 2020-ban épült, napelemes, korszerű családi ház! Az ingatlan újszerű ...
130 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (64938736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (24473464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 341 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 6
Eladó háromlakásos családi ház Szeged-Petőfi telepen kiváló lehetőség befektetésre, vállalkozásra vagy nagycsaládos otthonnak! ...
289 000 000 HUF
847 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (49533777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1508 m2
Szobaszám: 4
A lido home Keszthely eladásra kínál egy cserszegtomaji családi HÁZAT. A lido home Keszthely által kínált cserszegtomaji csalá...
158 000 000 HUF
963 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (99454543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 644 m2
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínál hévízen egy új építésű családi házat! Nach dem ungarischen Text ist die Beschreibung auch ...
180 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisberényi családi ház hirdetés (98175355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1919 m2
Szobaszám: 8
Somogy megyében, Fonyódtól 15-km-re Kisberényben eladó egy többfunkciós ingatlan. a közel 2000 nm-es területen 2 épület 226 nm ...
79 900 000 HUF
353 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (32724363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (63114591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabányán eladó egy 3 szobás, földszintes, 75 nm alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összköz...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (95835539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Dusnok központjában 2 lakásos felújítandó ház 1072 m2 telken eladó. Irányár: 14, 900. 000. -Ft. Érdeklődni lehet: 20 920 8810
14 900 000 HUF
119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (72897244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Vállaljuk családi házak építését. Alaptól – Prémiumig Br. 77-286 m2-ig!  A megadott árban telkek nem szerepelnek és nem meglév...
68 850 000 HUF
329 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való akadálymentesített házat?

Akadálymentes

Akadálymentes a környezet akkor, ha annak kényelmes, biztonságos, önálló használata minden mozgáskorlátozott, vagy egészségkárosodott ember számára biztosítja minden olyan tevékenység elvégzését, amelyben akadályoztatva vannak. Hétköznapi értelemben többnyire a mozgáskorlátozott, kerekesszékes embereknek szokták kialakítani így a környezetet.

A biztonságos, akadálymentes otthon kialakításánál gondolni kell azokra, akiknek a lépcsők, a magas küszöbök, a szintkülönbségek, a magasabb polcok leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Az akadály­mentes lakótérben azokat az alapelemeket kell összehangolni, amelyeket eltérően hasz­nálunk, mint a fogyatékkal élők.