Azonnal költözhető ingatlanok Budapest (6164 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 164 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (19399615)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus penthouse ***Zugló****Garázzsal*****Erkéllyel*****Kerttel*****Hitelezhető! ! ! Álmai otthona lehet ez a nem mindennapi ...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82677325)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48849949)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36669364)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32328768)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, újszerű lakás Óbudán, a Testvérhegyen. Ha olyan otthont keres, ami egyszerre modern, csendes és energiatakarékos, akko...
114 999 000 HUF
2 446 787 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47964453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! ! ! Eladó a Budafoki úton rendezett házban felújított lakás Allee bevásárló központ közelében jó közlekedésse...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12245852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, felújított miniotthon az andrássy út közelében teljes berendezéssel és ügyvédi megosztással Eladó Budapest VI. kerüle...
49 750 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77379425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó luxus színvonalon felújított, Airbnb engedéllyel rendelkező lakás a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Eladó egy 59 m...
89 000 000 HUF
1 508 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77329542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / KERTAkár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület Fr...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57922446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! A VIII. kerület fr...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14363985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kodály köröndnél eladó egy stílusos, felújított, berendezett belső két szintes lakás! Budapest VI. kerületében, a Kodály körönd...
72 000 000 HUF
1 894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95874599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető kis lakás autóbeállóval, terasszal, kerttel! Akár saját részre akár befektetésre kiváló választás. a...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (45732172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73627725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
English below! Stílusos, napfényes otthon a Corvin-negyed szívében azonnal költözhető! Eladó egy 30 m²-es, teljes körűen felújí...
61 900 000 HUF
2 063 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73778172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74935459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27625776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 83 m²-es, újépítésű és frissen felújított, erkélyes, 2 szobás lakás egy rendezett társasház 3. emeletén. A lakás vi...
129 000 000 HUF
1 554 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43793867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház nappali+hálós napfén...
70 500 000 HUF
1 678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65763937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43349882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 42 nm-es, nappali+há...
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal