Azonnal költözhető ingatlanok Budapest (6131 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 131 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44451481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület közkedvelt részén, VizafogónAZONNAL költözhető, legfelső emeleti, ESZTÉTIKUSAN kivitelezett otthon a boldog új tu...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99484933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34743246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49385737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület közkedvelt részén, Vizafogón AZONNAL költözhető, legfelső emeleti, ESZTÉTIKUSAN kivitelezett otthon a boldog új ...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (98775944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Földszinti lakás 3 hatalmas saját terasszal - budán ELADÓ! Azonnal költözhető, felújított földszinti lakás eladó Budafokon, ny...
170 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13455646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
122 Nm-es, napfényes, jól alakítható lakás eladó a 8. kerület legjobb részén, a Gutenberg tér közelében! Eladó egy tágas, 4. ...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92374733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiadásra kínálunk VI. kerület Teréz körúton, egy teljesen felújított 3 külön nyíló hálószobás lakást, igényes, rendezett ház 2....
899 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33414657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület baross utcai felújítandó, kiváló adottságokkal lakás keresi új tulajdonosát! BELVÁROSI garzon 30 millió ala...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (93233158)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Tágas, 6 szobás családi ház eladó – csendes környezetben, akár azonnal költözhetően! Eladásra kínálunk egy 200 nm-es, 6 szobá...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21399453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület közkedvelt részén, Vizafogón AZONNAL költözhető, legfelső emeleti, esztétikusan kivitelezett otthon a boldog új ...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27643827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76433449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkívül igényes...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35925873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli luxus a Duna partján Pünkösdfürdő üdülőövezetében! Eladásra kínálunk egy 98 nm-es, nagy teraszos lakást Budap...
175 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43442647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse lakás II. kerület egyik kedvelt részén, újépítés, azonnal költözhető 78 nm lakás+137 nm TERASZ! ! ! Utolsó elérhető ...
740 000 EUR
3 375 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39293433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csarnok negyed, József körúttal párhozamos utcában eladó egy teljeskörűen felújított 26 nm-es, 2 helyiséges, szuterén szinten l...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98534634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54524324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65674697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (38827635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Budapest XXII. kerület Budatétény városrészében, egy csendes, családiházas környéken eladó egy gondozott, 1050 m2-es kertben lé...
137 000 000 HUF
913 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64772115)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerület Dohány utcában, Zsinagóga szomszédságában egy II. emeleti 92 nm-es 3 + 1 1/2 szobás, teljeskör...
145 000 000 HUF
1 576 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal