Azonnal költözhető ingatlanok (17328 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 328 db
Eladó Táci családi ház hirdetés (39533555)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3
A Lido Home székesfehérvári irodája eladásra kínál tácon, 80 m2-es, kádárkocka stílusú családi házat. Eladta panellakását, he...
54 999 000 HUF
687 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi családi ház hirdetés (25273773)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1884 m2
Szobaszám: 1
Úny csendes részen kínáljuk eladásra ezt a 40nm alapterületű vegyes falazatú felújított kis házat, mely egy 1884 nm-es gyömölcs...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (28337224)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 53 négyzetméteres, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel, Oroszlányon a Rákóczi Ferenc úton! Kis ráfordí...
32 500 000 HUF
613 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Drégelypalánki családi ház hirdetés (54374451)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 5
Drégelypalánkon kényelmes otthon várja új gazdáit! Drégelypalánk csendes részén vált eladóvá egy két szintes, jó állapotú, azo...
47 900 000 HUF
281 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (22149477)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. , 2. Ker. Panorámás, erkélyes lakás kiadó garázshellyel a rózsakert közelében For English, please, switch panorámás, erkély...
495 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (63727335)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utca 1. emeleti, felújított, loggiás lakás! Eladásra kínálok Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, 1. emeleti, n...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45481943)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (25234823)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68594387)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, A...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58935969)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Időtlen elegancia Budán design otthon az Ürömi úton Budán, az Ürömi úton kínálok megvételre egy különleges hangulatú, bauhaus ...
184 000 000 HUF
2 190 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37534594)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (84749259)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Dabas-Sáriban egy 91 m² lakóterületű + 18 m²-es garázzsal rendelkező, magas műszaki tartalommal megépített tá...
86 900 000 HUF
954 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (83659574)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (56498853)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri hétvégi ház hirdetés (32557762)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli hétvégi ház eladó Eger - Almárvölgyben, rendezett telken! Eger egyik kedvelt kiránduló- és pihenőövezetében, ...
29 900 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesszentandrási családi ház hirdetés (44187375)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2309 m2
Szobaszám: 2
Romantikus hangulatú otthon keresi új gazdáját Nemeszentandráson! Képzelje el, ahogy egy csendes, barátságos faluban ébred, m...
25 000 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73532943)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 7
Modern luxus családi ház medencével és saját wellness résszel érden - nyugalom és kényelem EGYBEN! Eladó egy kivételes adotts...
299 000 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67744279)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű ikerház eladó Nyíregyházán, Oros csendes kertvárosi részén! Nyíregyháza egyik kedvelt, kertvárosi övezetéb...
110 000 000 HUF
632 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27177486)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal