Azonnal költözhető ingatlanok (17328 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 328 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23846289)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67447756)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó luxus, energiahatékony családi ház fűthető medencével és 0 Ft áramszámlával Eladásra kínálok Érden, aszfaltos, ren...
530 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54459734)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (46787871)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 363 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó prémium családi villa Pécs Postavölgyben, wellness, napelem, kertvárosi kényelem egy helyen! Pécs egyik legkedveltebb zöl...
379 000 000 HUF
1 044 077 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (25743733)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka lehetőség Pécs belvárosában- panorámás, napfényes lakás eladó! Pécs szívében, kivételes elhelyezkedéssel kínálunk megvé...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32655659)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, A...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53411835)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (67247337)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63225199)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22722397)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló s...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33333654)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45845538)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosi részén, azonnal költözhető, kétszobás lakás! Pár percre a Duna-parttól, kedvelt környéken, jó köz...
64 900 000 HUF
1 622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52393832)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (12448437)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Szigetszentmiklóson egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás! Szigetszentmiklós központi részén, par...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59978362)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kert a város felett Egyedülálló tetőteraszos ékszerdoboz a II. kerület szívében! Helyszín: Budapest II. kerület Mechwart liget...
221 000 000 HUF
4 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94786339)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! A 4. kerület egyik legnyugodtabb, ...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (36954837)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterület A Szentendrei úton kínálunk megvé...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13335544)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti,...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73357416)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 2025-ben felújított alacsony fenntartású, azonnal költözhető, 21 m2-es garzonlakás. A laká...
25 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (43538333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében! 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal