Azonnal költözhető ingatlanok (17316 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 316 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (14556773)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Baján, különleges hangulatú, igényesen felújított családi ház – kivételes adottságokkal. Bács-Kiskun vármegyében, Baja csende...
75 000 000 HUF
438 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (56953928)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó Újpesten, egy 74 nm-es, 1+3 fél szobás, jó állapotú, azonnal költözhető, erkélyes, világos panellakás. A Családi Ingatl...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (27538687)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a 3 szobás lakást Mosonmagyaróvár kedvelt lakóövezetében! Mosonmagyaróvár egyi...
50 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (17862377)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi örökpanorámás családi házat Balatonalmádibanl! Fő jellemzői...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44936932)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belvárosában, az Árkádtól néhány perc sétára eladó egy 64 m²-es, első emeleti, tégla építésű lakás. Főbb paraméterek:3 k...
64 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93384554)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben bérbeadó, egy 1. emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypolgári lakás...
1 200 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Papkeszi családi ház hirdetés (74193544)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Papkeszin csendes, nyugodt környezetben Papkeszin kínálunk megvételre egy 85 nm-es, felújított családi házat...
68 900 000 HUF
810 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (79234539)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (33528734)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
Eladó 140 nm alapterületű könnyűszerkezetes önálló csaladiház POMÁZON! Az alsó szinten tágas nappali, ebédlő, amerikai konyha...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43345163)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Boldogfalvikertben 1978-ban épült, belső kétszintes, nappali+2 szobás, 79 nm-es, tégla építésű társasházi lakás, sajá...
77 490 000 HUF
980 886 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (89433675)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
XXII. Ker. Budafok csendes utcájában eladó egy, 2000-ben, b30 -as téglából épült, családi ház (ikerház). Amely két emeletre épü...
149 900 000 HUF
609 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63253831)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető 4. emeleti 2 szobás lakás a 3-ik kerület Huszti úton! Az ingatlan kiváló környéken található Óbudán-Pa...
73 900 000 HUF
1 478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54325277)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás kiváló LOKÁCIÓBAN Ha egy azonnal költözhető, ízlésesen felújított, praktikus e...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (19567438)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelében Eladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (62694932)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 szo...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (85649379)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás kiváló LOKÁCIÓBANHa egy azonnal költözhető, ízlésesen felújított, praktikus elo...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57958352)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75252687)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy panorámás, 57 m²-es, napfényes lakást, ami ideális választás lehet családok számára is. Nappali plusz 2...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78435856)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, napfényes, felújított lakás békásmegyer hegy felőli OLDALÁN Megvételre kínálunk a Budapest III. kerületében, Békásm...
78 900 000 HUF
1 066 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31369476)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosának egyik legpezsgőbb részén, a Erzsébet körút vonzáskörzetében kínálunk megvételre egy belső kétszintes, tel...
93 900 000 HUF
1 878 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal