Azonnal költözhető ingatlanok (17259 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 259 db
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (34935784)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tímár utcában, új építésű társasház földszintjén kiadó egy 45 m²-es, nappali + 1 hálószobás, teljesen bútorozott...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (54337337)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen központjában, a közkedvelt Párizsi Udvar 2-ben kiadó egy 75 m²-es, 3. emeleti, nappali + 2 szobás, teljesen bútorozott...
449 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (54853346)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiadó igényes lakás a belváros és a Nagyerdő között Lokáció: Debrecen, kiváló elhelyezkedés – közvetlenül a városközpont és a N...
490 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (47384346)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, az óvárosban kínálunk megvételre egy 170 m²-es, modern, luxus kivitelezésű családi...
249 900 000 HUF
1 470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (93822377)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiadó lakás – Debrecen, Nagyerdőalja, Hadházi utca Debrecen egyik közkedvelt részén, a Nagyerdőalja városrészben, a Hadházi ut...
350 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34358922)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón eladó egy 44 nm-es, földszinti, téglaépítésű, jó állapotú lakás, amely ideális választás lehet akár saját részr...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97148733)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációjában, az Egyetemváros szívében, a modern és exkluzív Dóczy Park lakópar...
99 500 000 HUF
1 463 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (34214442)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dabas városban Exkluzív családi házak és üzlet egy telken eladó EZ nem csak egy ingatlan – ez egy azonnal hasznosítható üzleti...
202 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23745438)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Felújított ház csendes utcában – garázs, kert, nagy nappali Eladó egy igényesen felújított, különleges hangulatú, 2 szintes cs...
112 900 000 HUF
800 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96434628)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Érden szeretne lakni! Ez a családi ház jó választás, akár nagyobb családoknak is! Parkváros remek helyén, aszfaltos út mellett...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46674748)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, földszinti, 4 emeletes, csúsztatott zsalus épületben található, erkélyes lakást. Az ingatlan ...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37977952)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Irányár: 29. 900. 000 Ft Zalaegerszeg belvárosának eg...
29 900 000 HUF
964 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (55631492)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Révdűlő városrészben eladásra kínálunk egy felújítandó vagy bontandó önálló házat, nagy telekkel, telekáron! A felújítandó ...
88 900 000 HUF
808 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (98444539)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszi központjában eladó tégla családi ház – befektetésnek és otthonnak is ideális Eladó Dunakeszi központi, mégis csendes...
89 500 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46233269)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium kivitelezésű, azonnal költözhető lakás a 2024-ben átadott park west lakóparkban, a 13. kerület dinamikusan fejlődő RÉSZ...
91 900 000 HUF
2 241 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49747894)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napsütéses saroklakás a kassák terrace-ban – 51 nm + 11, 5 nm erkély, teljes BERENDEZÉSSEL! Eladó egy különleges, belső építé...
124 990 000 HUF
2 450 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (51347745)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Ingatlaniroda veszprémi irodája eladásra kínálja ezt a téglalakást VESZPRÉMBEN. Veszprém Egyetemváros részén eladó...
54 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34666345)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legyen Ön az első bérlője ennek az új, még sosem lakott, 2 szobás lakásnak, mely akár üzleti célra is alkalmas a Waterfront Cit...
280 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (68392433)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Prémium minőségű, azonnal költözhető otthon Dunaharaszti központjában ritka lehetőség! Ha olyan ingatlant keres, ahol nem kel...
61 750 000 HUF
1 235 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44334155)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minimum 6 hónapra kiadó, berendezett lakás a Bliss Residence & Spa épületében. VI. kerületben, az Andrássy út és az Oktogon k...
400 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal