Rendezés:

Összes találat: 10 db
Esztergomon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Esztergomon
Kiadó Esztergomi tégla lakás hirdetés (33423586)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó Esztergom központjában egy felújított lakás. A hirdetett lakás egy tiszta, világos lépcsőház 1. emeletén található, kele...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Esztergomi tégla lakás hirdetés (94475858)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiadó Esztergom központjában egy 93 nm-es felújított belső két szintes lakás. A hirdetett lakás egy tiszta, világos lépcsőház ...
350 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Esztergomi tégla lakás hirdetés (19693413)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó Esztergom központjában egy felújított lakás. A hirdetett lakás egy tiszta, világos lépcsőház 2. emeletén található, dél-...
230 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (44279743)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tulajdonostól eladó: panorámás, 119 nm-es, ragyogóan világos álomotthon a belvárosnál! LEÍRÁS: Eladó Esztergom egyik legkülönl...
94 990 000 HUF
798 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (58465268)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy 2012-es építésű, liftes társasház legfelső szintjén található, teljes körűen felújított ingatlan. Kiváló választás cs...
110 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27362877)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, panorámás, kétszintes lakás eladó Esztergom belvárosában! Kiváló lehetőség fiatal családosoknak vagy tágas otthont ker...
67 700 000 HUF
568 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (47963764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Luxus és nyugalom: Kétszintes, 5 szobás penthouse Esztergom szomszédságában Eladásra kínálunk egy azonnal költözhető, 114 m²-e...
110 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74639527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, panorámás, kétszintes lakás eladó Esztergom belvárosában! Kiváló lehetőség fiatal családosoknak vagy tágas otthont ke...
67 700 000 HUF
568 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48153123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 700 000 HUF
568 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Esztergomi tégla lakás hirdetés (39175374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Esztergom belvárosában kiadó egy első emeleti erkélyes 2 szobás, bútorozatlan, de konyhabútorral felszerelt lakás. Központi fűt...
175 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (55694496)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 40 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (56478347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 45 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (74882436)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 40 nm-es. A lakóparkban m...
49 000 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (85347235)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 49 nm-es. Helységei: 1 Nap...
55 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (33435996)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Földszinti lakás Dorog szívében – Alacsony rezsi, klíma, biztonság! Eladó Dorog városközpontjában, egy négyszintes társasház ...
56 500 000 HUF
926 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (29764748)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban, költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 47 nm-es. Helyiségei: 1 n...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (56179424)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Okos otthon eladó Nyergesújfalun – Öregtelep Eladó egy 48 m²-es, kiváló állapotú lakás csendes környezetben. Amerikai konyhás...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (43373538)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, 40 m²-es lakás Tokod központi, mégis nyugodt részén, saját bejárattal é...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (99324462)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (19556392)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Lábatlanon, a Cementgyári lakótelepen egy 34 m²-es, földszinti, felújított lakást! Az ingatlan azonnal költö...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető lakást Esztergomon?

Hasznos tudnivalók

Azonnal költözhető lakás Esztergomon? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az azonnal birtokba vehető lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha már tudod, hogy milyen típusú azonnal költözhető lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Esztergomi ingatlanokat listázó oldalt.