Azonnal költözhető lakások Nyíregyháza (421 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 421 db
Nyíregyházán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83197252)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza abszolút belvárosában, teljes körűen felújított 76 nm-es, 1 nagyobb háló + 2 félszoba + Nappali teraszkapcsolattal,...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43282696)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó Nyíregyházán, a 4-es Huszárok útján egy 50 m²-es, 1 szoba + nappalis lakás. Az ingatlan járólap és laminált parketta burk...
170 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74114144)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok a Szarvas utcában egy 53 m²-es, 1+2 szobás, téglaépítésű lakást, amely azonnal költözhető állapotban van. Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97695378)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a 4-es Huszárok útján kiadó egy 50 nm-es, 1 szoba + nappalis lakás, amely teljesen bútorozott és gépesített, így a...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44172594)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 2+1 szobás, jó állapotú lakást, közvetlen ...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35553637)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Stadion utcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es 2 szobás külsőleg szigetelt, téglaépítésű tár...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34376799)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Nyíregyházán, az Ungvár sétányon. Szigetelt társasház 5. emeletén található, liftes épületben lévő 62 m²-es, 1 + 2...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97423422)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kórház közvetlen közelében, külsőleg szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvételre egy 59 nm es...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32564349)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, a Korányi kertváros csendes, rendezett környezetében, a Kosbor utcában kínálunk ...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (71246943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében eladó egy 63 m²-es (nettó 56 m²), tégla építésű, 2. emeleti lakás egy 2007-ben téglából épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (31493753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Búza tér szomszédságában kiadó egy 51 m2-es, szoba + nappalis lakás. Az ingatlan szép állapotú, lif...
150 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97652933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89739328)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Búza tér közelében eladó egy 76 nm-es, 2. emeleti, liftes társasházban található, azonnal k...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44954474)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű, modern lakás nyíregyházán- Belvárosban ajándék parkolóval! Nyíregyháza kedvelt részén eladó egy kiváló elosz...
62 000 000 HUF
925 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27932366)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (59297573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, teljesen felszerelt tetőtéri lakás Nyíregyháza belvárosában – nagy terasszal, opcionális zárt garázzsal és Udva...
85 900 000 HUF
1 034 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77435779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ságvári kertváros kedvelt részén eladó egy 38 m²-es, 1. emeleti, tégla építésű, igényesen és teljes körűen felú...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a