Rendezés:

Összes találat: 1 db
Cserélhető Maglódi családi ház hirdetés (37746989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálom Maglódon, , igényesen felújított, különleges hangulatú, családi házamat! 141 Nm -es emeletes ház. Minden rész...
109 900 000 HUF
779 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Péceli családi ház hirdetés (19864415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Pécelen a Bartoshegyi utcában tehermentes 4 szobás + ebédlő, összközműves, felújítandó 85 nm-es családi ház kellemes környezetb...
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Cserélhető Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37124932)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Örömmel ajánlom figyelmébe ezt a kiváló lehetőséget azoknak, akik vállalkozók, összeköltözők vagy akár két g...
108 900 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Vecsési családi ház hirdetés (73335199)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok figyelem! ! ! Vecsésen - a Market-Centralhoz közel - 3 generációs ingatlan eladó! 517 m2-es telken...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Isaszegi családi ház hirdetés (56227523)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Isaszeg központjához közel, csendes, rendezett utcában kínálunk megvételre egy kétszintes, 197 m²-es, masszív családi házat, am...
74 900 000 HUF
380 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (28345934)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
XVI. kerület, Mátyásföldi részén, csöndes mellékutcában eladó, ikerház 480nm-es telken. Lakóterület közel 50nm: szoba, étkező-...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (34291593)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Budapest XVI. kerületben eladó egy háromszintes ikerházfél szintenként ablakos fürdőszobával és egyállásos garázzsal. (2026 Már...
118 900 000 HUF
808 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (41739331)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Eladó egy ikerház Budapest XVI. kerületében, Cinkotán, amely tökéletes választás családok számára. Az ingatlan kiváló állapotba...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33334435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Eladó tulajdonomat képező Budapest 18. kerületében, (Szent Imre kertváros) kertes háromszintes + pince családi házamat. Az épül...
215 000 000 HUF
903 361 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (54497876)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 4
Minden ajánlatot közvetítünk. Jöjjön és nézze meg ezt a kényelmes, energiatakarékos otthont gondozott kerttel, dupla garázzsal...
239 000 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45936565)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy prémium kategóriás Budapesti családi ház, amely Balatoni ingatlanra is cserélhető értékegyeztetéssel Modern családi h...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (13438243)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! ELADÓ kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú HÁZ! AZ ingatlan HELYISÉGEI...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Gödöllői családi ház hirdetés (31237537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Tisztelt Érdeklődő! Eladásra kínáljuk Gödöllő egyik legkedveltebb részén, Máriabesnyő dombtetőjén található, saját tulajdonú ...
74 880 000 HUF
1 152 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (94977334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 6
Családi ház, külön bejáratú 49 nm-es üzlethelyiséggel eladó Eladó a XXIII. kerületben, egy 204 nm-es, 6 szobás családi ház. Az...
100 000 000 HUF
490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (3939445247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Cserélnénk Budapest vagy Budapesthez nagyon közel, egy múlt századi nemesi család részére épült polgári házat Két külön egyenké...
130 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Csömöri családi ház hirdetés (38883874)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1835 m2
Szobaszám: 5
Csömör kedvelt részén, eladóvá vált egy Család szeretett Otthona. Az ingatlan egy csendes utcában található, átmenő forgalomt...
268 900 000 HUF
1 120 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (75247293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a piacon! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú ház! Elrendezését tekintve:-nap...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (83491937)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú ház! Az ingatlan elrendezése...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (85214684)