Nyíregyházai ház csere (21 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 21 db
Cserélhető Nyíregyházai családi ház hirdetés (31226433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3669 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegyen, vállalkozásra is alkalmas belterületi ingatlan eladó! Az ingatlan 3200 m²-es telken helyezkedik el, jó...
98 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (42865335)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas, kényelmes sorház Nyíregyházán. Kisebb lakáscsere is lehetséges! Nyíregyházán, az Egyetem közelében, csendes, ren...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (13364212)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas, 3 szintes sorház eladó Nyíregyházán – kisebb lakáscsere lehetséges! Csendes, rendezett környéken, az Egyetem közelében ...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (76753358)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (23428592)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (87944351)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (16973933)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (59773595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (45545333)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (11939789)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (77958544)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai családi ház hirdetés (93443897)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1396 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Butyka egyik kedvelt aszfaltozott utcájában, szilikát falazatú ( szigetelt 10 cm. ), 60 Nm-es, 2 szoba+nappalis csa...
42 500 000 HUF
708 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (73735334)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai családi ház hirdetés (96523598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza- Butyka övezetében eladásra kínálunk egy 1990-ben épült, földszintes, 83 nm-es, B30-as tégla falazatú, fa nyílászár...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai családi ház hirdetés (52811925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán az Orosi út elején, csendes aszfaltozott utcában, zöldövezeti környezetben tégla falazatú szigetelt ( 5 cm. ), 128...
64 900 000 HUF
507 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (47784327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (42349989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (36144177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai sorház hirdetés (97128472)
6 hónapnál régebbi hirdetés