Rendezés:

Összes találat: 3 db
Cserélhető Tápióbicskei családi ház hirdetés (14975784)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén eladó egy 47. 7M²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik s...
12 900 000 HUF
153 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Tápióbicskei családi ház hirdetés (83412444)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház tápióbicskén – saját ízlés szerint alakítható OTTHON! Tápióbicskén eladó egy 47, 7 m²-es, vegye...
18 900 000 HUF
225 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Tápióbicskei családi ház hirdetés (34715768)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
18 900 000 HUF
225 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Pilisi családi ház hirdetés (79199772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 2
Eladó pilisen 68 m²-ES, két szobás családi ház BÚTOROZOTTAN! Pilis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 68 m²-es, két szobás,...
42 900 000 HUF
630 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Pilisi családi ház hirdetés (47391772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 6131 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178002 hivatkozási számú pilisi családi ház. Eladó egy sokoldalú, gazdá...
81 900 000 HUF
481 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (13438243)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! ELADÓ kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú HÁZ! AZ ingatlan HELYISÉGEI...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (75247293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a piacon! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú ház! Elrendezését tekintve:-nap...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (83491937)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú ház! Az ingatlan elrendezése...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kókai családi ház hirdetés (85214684)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú családi ház. Az ingatlan el...
12 400 000 HUF
155 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (54624725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Jászjákóhalmán, csendes, nyugodt környezetben eladásra kínálom ezt a 78 m2-es, 2 szobás, szilikát- könnyűszerkezetes építésű ...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Jászberényi családi ház hirdetés (34276494)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, felújított családi ház, kiváló elhelyezkedéssel! Megvételre kínálok egy 68 m²-es, 2 külön nyíló szobás családi...
26 990 000 HUF
396 911 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Turai családi ház hirdetés (57789558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó, elcserélhető 3 szobás nagy konyhás, külön ebédlős, nagy kamrás16 nm, zárt üveges verandával. Sok melléképület, nagy kert...
42 600 000 HUF
355 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Galgahévízi családi ház hirdetés (22625333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csere is lehetséges az eladó RÉSZÉRŐL! Hatvantól 15 percre autóval! Gödöllő 25 perc! M3 autópálya Bagi csomópontja 10 perc!...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Újszilvási családi ház hirdetés (47724948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 4
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely tökéletes választás lehet családosok számára, akik új otthont keresnek....
48 000 000 HUF
152 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Inárcsi családi ház hirdetés (33461812)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Inárcs csendes részén egy kivett tanya (350m2) szántó (1150m2) besorolású ingatlant. a telken található még eg...
54 900 000 HUF
732 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Péceli családi ház hirdetés (19864415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Pécelen a Bartoshegyi utcában tehermentes 4 szobás + ebédlő, összközműves, felújítandó 85 nm-es családi ház kellemes környezetb...
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Isaszegi családi ház hirdetés (56227523)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Isaszeg központjához közel, csendes, rendezett utcában kínálunk megvételre egy kétszintes, 197 m²-es, masszív családi házat, am...
74 900 000 HUF
380 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Maglódi családi ház hirdetés (37746989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálom Maglódon, , igényesen felújított, különleges hangulatú, családi házamat! 141 Nm -es emeletes ház. Minden rész...
109 900 000 HUF
779 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Galgahévízi családi ház hirdetés (26394376)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csere is lehetőség az eladó részéről. Hatvantól 15 percre autóval! Gödöllő 25 perc! M3 autópálya Bagi csomópontja 10 perc. ...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere házat Tápióbicskén?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Tápióbicskén is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor lehet előnyös a házcsere Tápióbicskén?

A házcsere jó megoldás lehet akkor, ha valaki családi házból lakásba költözne, vagy éppen nagyobb kertet, más környezetet, jobb elhelyezkedést szeretne. Tápióbicskén is gyakori, hogy a ház csere lakásra vagy a lakáscsere kertes házra típusú elképzelések mögött élethelyzet-változás, családbővülés vagy költözési szándék áll.

Mit jelent az, hogy cserélhető ingatlan?

A cserélhető ingatlan azt jelenti, hogy a tulajdonos vagy az ingatlanos az eladás mellett a csere lehetőségét is nyitva hagyja. Tápióbicskei csere kínálatban leggyakrabban lakásokkal és házakkal lehet találkozni, de más ingatlantípus is előfordulhat, ezért mindig érdemes megnézni, hogy a hirdető pontosan milyen típusú ingatlant fogadna el.