Rendezés:

Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 172 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (75533833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43323268)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, erkélyes 3 szobás lakás eladó a Nyuszi sétányon – kiváló környezetben! A XXI. kerület egyik közkedvelt, zöldövezet...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (33451843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cserélhető gyönyörű társasházi lakásom. Mely Szigetszentmiklós Dujmó lakóparkban található, tégla építésű 48, 25 nm 2, (3 nm ...
64 990 000 HUF
1 326 326 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiváló befektetés
Cserélhető Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33739643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Ideally designed for students, renovated first floor apartment, close to universities, good transport connections. Apartment wi...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83964349)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában, az Ope...
84 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46276697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest VIII. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis történelmi hangulatát őrző városrészében, a Corvin-negyed köz...
89 800 000 HUF
1 122 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79317999)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos, jó állapotú, két lakássá alakítható, 2. emeleti polgári lakás a Rigó utcában. Az ingatlan egy 1908-ra f...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29634648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75259934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a 9. kerületben, az Ipar utcában, kiváló elhelyezkedéssel! Ferencváros közkedvelt részén, az Ipar utcában, Bauhau...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51533993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest szívében – Váci utca, v. kerület Budapest egyik legpatinásabb és legkeresettebb részén, az v. kerület szí...
99 000 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74837336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthon a megújult Ferencvárosban! Eladó a IX. kerület szívében, a megújult Ferencváros egyik csendes, zöld utcájában, a V...
110 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48978479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Opera közelében eladó vendéglátó és iroda Eladó egy 124 nm-es, kiváló állapotú vendéglátásra alkalmas ingatlan Budapest frekve...
124 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49716968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetők FIGYELEM! ELADÓ az v. kerületben, a Kossuth Lajos utcában ez a 82 nm-es nappali + 4 külön nyíló hálószobás lakás. ...
131 000 000 HUF
1 597 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74493855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 900 000 HUF
1 673 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84847626)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns, polgári lakás a Bazilika közelében – Budapest v. kerületében V. kerület egyik frekventált mellékutcájában, a Ba...
183 000 000 HUF
2 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere lakást Törökbálinton?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Törökbálinton is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor jó megoldás a lakáscsere Törökbálinton?

A lakáscsere leginkább akkor jön szóba, ha valaki más méretű, más elhelyezkedésű vagy kedvezőbb fenntartású ingatlanba költözne. Törökbálinton ez különösen akkor lehet praktikus, ha valaki a városon belül váltana kisebb vagy nagyobb lakásra, esetleg kedvezőbb környéken keresne új otthont.